náčinie na výrobu sviečok

Pri vytváraní tvojich domácich a sviečok je veľmi dôležité mať správne materiály a produkty, aby bol výsledok uspokojivý. V tejto sekcii máš k dispozícii náčinie na výrobu sviečok. Ide o prvky, ktoré budeš potrebovať počas výroby a ktoré uľahčia proces. Napríklad nájdeš váhy, špachtľu, teplomer, rukavice. V skratke všetko, čo potrebuješ.

náčinie na výrobu sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Náčinie na výrobu sviečok

Pri výrobe vlastných sviečok je veľmi dôležité mať správne materiály a produkty, aby bol výsledok uspokojivý. V tejto časti ti dávame k dispozícii náčinie na výrobu sviečok. Sú to prvky, ktoré budeš potrebovať počas celej výroby a ktoré uľahčia proces. Nájdeš tu napríklad váhy, špachtle, teplomer, rukavice. Stručne povedané, všetko, čo potrebuješ.

Pred začatím práce si musíš nasadiť ochranné prvky, ako sú rukavice, okuliare a maska. Týmto spôsobom sa vyhneš rizikám. Ďalším krokom bude zváženie prísad, aby bolo všetko pripravené. V našom internetovom obchode nájdeš rôzne modely váh, digitálne aj analógové.

Pri príprave domácich sviečok je dôležité neustále kontrolovať teplotu parafínu. Na to máme vysoko presný laboratórny teplomer . V tejto sekcii nájdeš aj drevené špachtle na odstránenie parafínu a dobre premiešaj a integruj všetky zložky.

Mažiare sú ďalším dôležitým nástrojom pri výrobe sviečok , pretože ti pomôžu lepšie zafarbiť. Odporúča sa naliať do malty trochu tekutého bieleho farbiva na sviečky a pridať pigment farby, podľa vlastného výberu. Je rozdrvený, a tak sa farebná častica rozbije a dosiahne sa tón väčšej intenzity. V našom internetovom obchode nájdeš sklenené a keramické nádoby.

Na začlenenie produktov do procesu v malých množstvách, ako sú esencie, máme Pasteurove pipety alebo odmerné lyžice. Čo nemôžeš vynechať pri domácej výrobe sviečok, je vodiaca tyč. Toto náčinie nám pomôže umiestniť knôt jednoduchým a pohodlným spôsobom.

Ak nebudeš používať silikónové formy, v tejto časti si môžeš kúpiť uvoľňovací prostriedok, takže dostaneš tvoje sviečky ľahko z formy bez toho aby sa lepili. Máme tekutý aj rozprašovací prostriedok. Tento výrobok je napríklad nevyhnutný na výrobu lucerien. Naše výrobky sú odolné a trvanlivé, sú výnosnou investíciou, pretože ich môžeš ppoužiť viackrát. Po každom použití ich musíš len dobre vyčistiť a uložiť pre ďalšiu výrobu.