svietniky

Pri dekorovaní sviečok často narazíš na problém: môžu zanechať škvrny alebo poškodiť nábytok. Aby sa tomu zabránilo, ponúkame veľa možností: od vytvorenia sviečok v nádobách až po umiestnenie ich na dekoratívnych tanierikoch alebo v misách, či svietnikoch ktoré umožňujú prechod svetla. V našom online obchode si môžeš kúpiť rôzne držiaky sviečok na dekorovanie rôznych miestností vo tvojom dome, od terasy alebo záhrady, cez kúpeľňu, spálne alebo obývačky.

svietniky

Najnovšie príspevky na blogu

Predaj svietniky

Pri zdobení sviečkami mnohokrát narazíš na problém: zafarbia alebo poškodia nábytok. Aby sa predišlo tomuto problému, otvára sa široká škála možností: od výroby sviečok vo vnútri nádob až po ich položenie na ozdobné taniere alebo ich umiestnenie do misiek a svietnikov ktoré prepúšťajú svetlo. V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť veľmi rozmanité svietniky na výzdobu rôznych miestností tvojho domova, od terasy alebo záhrady, cez kúpeľňu, spálne alebo obývaciu izbu.

Väčšina svietnikov je vyrobená zo skla.. Nájdeš tu tiež cementové alebo porcelánové svietniky a dokonca aj prírodné, ako je kokosová škrupina. Existujú rôzne formáty a veľkosti. K dispozícii sú okrúhle, štvorcové, podlhovasté, misky v tvare elipsy alebo kruhu. Pokiaľ ide o čajové sviečky máme veľké misky a iné oveľa menšie na umiestnenie čajovej sviečky. Okrem toho máme pre stredne velľké sviečky stredne veľké nádoby, do ktorých môžeš vložiť vonné sviečky rôznych veľkostí.

Svietniky, ktoré si môžeš kúpiť v našom internetovom obchode, sú ideálne ako dekoratívny prvok, a to ako doma, tak aj na svadbu ako dekorácia. Ak chceš prispôsobiť všetky detaily takéhoto špeciálneho dňa, pozývame ťa, vyskúšať si ich vyrobiť doma. Sviečka môže byť vyrobená vo farbe, ktorú chceš, a aromatizovať ju svojou obľúbenou arómou. Pokiaľ ide o svietnik bude skvelý s trochou piesku v spodnej časti, s rafiovým lukom alebo s morskou výzdobou. Všetky materiály, ktoré si môžeš kúpiť v našom internetovom obchode a v našich blogoch, objavíš nekonečné nápady na ozdobenie sviečok.

Máme tiež sklenené, hliníkové a metakrylátové nádoby na výrobu sviečok. V tomto prípade tieto misky slúžia ako formy. Máme ich v tvare srdca, kvetu, okrúhleho, podobného jogurtovým pohárom, väčších a menších foriem. Sú ideálne ako dekorácia na svadbu, krst alebo prvé sväté prijímanie. Máme tiež dva modely špeciálnych papierových vrecúšok na umiestnenie čajových sviečok dovnútra. Tieto ľahké lamióny sú ideálne na zdobenie vonkajších večierkov, večerných svadieb alebo záhrad. S nimi budeš môcť vytvárať romantické a veľmi zvláštne prostredia.