Formy Gran Velada

Na Gran Velada nájdeš viac ako tisíc rôznych foriem, s ktorými môžeš tvarovať svoje kozmetické a hygienické produkty. Máme ich také rôznorodé množstvo, že sme sa stali online obchodom s najväčšou rozmanitosťou v juhovýchodnej Európe. Tu si môžeš kúpiť formy vysokej kvality za veľmi konkurencieschopnú cenu.

Formy Gran Velada

Najnovšie príspevky na blogu

KÚPIŤ FORMY

V Gran Velada nájdeš viac ako tisíc rôznych foriem, s ktorými môžeš tvarovať svoje ručné práce. Máme ich také rôznorodé množstvo, že sme sa stali online obchodom s najväčšou rozmanitosťou v juhovýchodnej Európe. Tu si môžeš kúpiť formy dobrej kvality za veľmi konkurencieschopnú cenu.

Formy sú jedným z materiálov, ktoré nemôžu chýbať pri výrobe sviečok, lampášov, mydiel, kúpeľových bômb, voňavej keramiky, ozdobných figúrok, kľúčeniek, magnetov na chladničku ... Vďaka nim dosiahnete, aby vaše výtvory mali požadovaný tvar.

V Gran Velada máme jeden z najkompletnejších katalógov foriem. V skutočnosti sme ti dali k dispozícii viac ako tisíc rôznych modelov s exkluzívnym dizajnom, ktoré nenájdeš v žiadnom inom obchode. Ponúkame tiež službu personalizácie, takže niektoré z našich foriem je možné prispôsobiť názvom, dátumom, logom spoločnosti, udalosťou ... Môžeš sa rozhodnúť len pre jednu? Už teraz predpokladám, že to bude komplikované, pretože u nás nájdeš skutočne veľkolepé modely.

Mať kvalitné formy je nevyhnutné, aby tvoja výroba bola pohodlná a jednoduchá a aby konečný výsledok bol podľa očakávania. Formy sa líšia hlavne materiálom, z ktorého sú vyrobené, a tvarom, ktorý majú.

PREDAJ FORIEM

V závislosti od materiálu použitého pri výrobe existujú silikónové, plastové, kovové alebo metakrylátové formy. Tieto štyri sú najbežnejšie, takže nižšie vysvetlíme ich hlavné charakteristiky.

Silikónové formy sú odolné, pružné a nepriľnavé; Tri vlastnosti, vďaka ktorým sú ideálne pre rôzne typy spracovania. Hlavnou výhodou týchto foriem je, že sa veľmi dobre roztvárajú bez nutnosti použitia uvoľňovacieho činidla.

Ďalším dôležitým aspektom, ktorý treba mať na pamäti, je, že sú k dispozícii v širokej škále modelov. Existujú formy kvetov, zvierat, geometrické, Halloween, Vianoce, dokonca aj dekorácie na svadbu, krst či prijímanie... Je tu niečo pre každého, tak si vyberte svojho favorita!

Silikónové formy sú ideálne na výrobu sviečok, lampášov, mydiel, ozdobných figúrok, vonnej keramiky, kľúčeniek, magnetov na chladničku, svietnikov a nekonečné množstvo ručných výrobkov.

Maj na pamäti, že niektoré z týchto foriem, najmä tie, ktoré sú väčšie alebo majú zložité tvary, sa dodávajú s otvormi na uľahčenie odformovania. Obsahujú tiež plastové gumy, ktoré zabraňujú rozliatiu náplne. Preto je nevyhnutné zachovať ich tak, ako prichádzajú. Potom počas rozbaľovania stačí odstrániť gumy a odstrániť postavu. Samozrejme, nezabudni ich vrátiť späť pre budúce použitie!

Ak sa chystáš použiť silikónové formy Gran Velada s polyuretánovou živicou, maj na pamäti, že je vhodné použiť uvoľňovací prostriedok. Dôvod? V niektorých prípadoch môže táto živica reagovať so silikónovými zložkami a poškodiť formu alebo spôsobiť prilepenie produktu. Aby si tomu zabránil, stačí pred naliatím zmesi polyuretánovej živice do formy naniesť tenkú vrstvu uvoľňovacieho činidla.

NAKUPUJ FORMY ONLINE

Plastové formy sa vyznačujú svojou odolnosťou, tvrdosťou a konzistenciou. Tento typ foriem sa používa na získanie veľmi hladkých sviečok bez pórov alebo bublín; na výrobu mydlá a dokonca aj výroby bômb do kúpeľa. Vo väčšine prípadov musíš použiť uvoľňovací prostriedok a počkať, kým nebude figúra vo vnútri dobre vysušená, aby sa dala forma ľahko odstrániť.

Kovové formy sú veľmi pevné a odolné a používajú sa hlavne na výrobu sviečok a lampášov. Pri oboch spracovaniach je nevyhnutné aplikovať uvoľňovacie činidlo tak, aby sa vosk nelepil. Nájdeš medzi nimi aj kovové formy na výrobu bômb do kúpeľa. V tomto prípade nemusíte používať uvoľňovací prostriedok.

Nakoniec, metakrylátové formy sú tuhé a priehľadné a používajú sa hlavne na výrobu sviečok, lampášov a mydiel. Skutočnosť, že sú transparentné, je ideálnou voľbou, ak sa chystáš robiť inklúzie, pretože umožňuje vidieť konečný výsledok.

Naše odporúčanie je, vždy keď je to možné, uprednostniť silikónové formy, pretože sú najpohodlnejšie na používanie. Samozrejme, rozhodni sa podľa svojej potreby. Je veľmi dôležité sa o ne dobre starať, aby vydržali dlho. Maj na pamäti, že formy môžu byť opätovne použité, takže je dôležité ich po každom použití vyčistiť, dobre osušiť a skladovať v priestore bez vlhkosti a bez priameho svetla.

Teraz, keď poznáš hlavné charakteristiky rôznych typov foriem, stačí si zaobstarať svoju obľúbenú. Prezri si katalóg a získaj model, ktorý sa ti páči najviac! A ak potrebuješ viac informácií o ktoromkoľvek z nich alebo personalizované poradenstvo, stačí nás kontaktovať.