Farbivá na tekuté mydlo

V tejto sekcii nájdeš rôzne druhy farbív pre tekuté mydlo, s ktorými môžeš dať zábavný vzhľad svojim gélom, tekutým mydlám alebo domácim šampónom. Všetky farbivá pre domáce tekuté mydlo sú dobrej kvality a práca s nimi bude pre teba jednoduchá a veľmi dostupná. Tu nájdeš širokú škálu farieb na prispôsobenie tvojich domácich tekutých mydiel. Máme práškové farbivá, koncentrované tekuté, prírodné a purpurové, lesklé a nacaranty. V skratke, veľký výber produktov na výber ten, ktorý najlepšie vyhovuje tvojim potrebám.

Farbivá na tekuté mydlo

Zoznam produktov

1/3

Najnovšie príspevky na blogu

Farbivá pre domáce tekuté mydlo

V tejto sekcii nájdeš rôzne druhy farbív na tekuté mydlo, s ktorými môžeš dať zábavný záver svojim gélom, tekutým mydlám alebo domácim šampónom. Všetky domáce tekuté mydlové farbivá sú kvalitné a práca s nimi bude jednoduchá a cenovo dostupná. Tu nájdeš širokú škálu farieb na prispôsobenie tvojich domácich tekutých mydiel. Máme práškové farbivá, koncentrované kvapaliny, prírodné a trblietavé, trblietkové a perleťové. Stručne povedané, široká škála produktov na výber ten, ktorý najlepšie vyhovuje tvojim potrebám.

Farbivá pre tekutý mydlový prášok sú dostupné vo veľmi farebnej palete farieb. Sú stabilné a rozpustné vo vode. Ak ich chceš pridať do tvojich domácich prípravkov, musíš rozpustiť malé množstvo farbiva v malom množstve demineralizovanej vody. Zmes sa dobre rozdrví v trecej miske a paličke a zapracuje sa na konci prípravku. Neodporúča sa pridávať práškové farbivo priamo na gél alebo šampón, pretože môžu zostať hrudky alebo podklady a intenzita farby bude nižšia.

Na druhej strane, koncentrované farbivá pre tekuté mydlo majú dve výhody: sú veľmi rozšírené a veľmi ľahko sa používajú. Byť tekutý, stačí pridať niekoľko kvapiek, aby vaše šampóny a gély získali peknú farbu. Zapracujú sa na konci prípravy, keď sú ostatné zložky už zmiešané. Odporúča sa pridávať trochu po kúsku a miešať, kým nedosiahnete požadovaný tón.

Máme tiež prírodné farbivá pre tekuté mydlá, ktoré sú extrahované zo zeleniny alebo minerálov. Tieto výrobky sú ideálne na farbenie kozmetických výrobkov 100% prírodným spôsobom. Rozsah prírodných farieb je obmedzenejší a sú citlivejšie.

Medzitým perleť, sľudy a trblietky budú slúžiť na získanie extra lesku a poskytnú odrazy a malé záblesky v konečnom dokončení. Ak ich chceš použiť, musíš rozptýliť požadované množstvo v malom množstve základne šampónu alebo tekutého mydla. Premiešaj a keď máš homogénnu zmes, pridá sa do celého spracovania.