Súpravy na výrobu bômb do kúpeľa

ktoré ti umožnia ľahko si vyrobiť bomby do kúpeľa a vychutnať si relaxáciu ako v kúpeľoch bez vykročenia z pohodlia domova.

Súpravy na výrobu bômb do kúpeľa

Najnovšie príspevky na blogu

Súpravy pre výrobu bômb do kúpeľa

Bol tvoj deň náročný a máš chuť vrátiť sa domov a vychutnať si horúci, relaxačný kúpeľ? A aby bol ešte lákavejší, chceš si doň pridať bombu do kúpeľa, ktorá naplní vaňu penou a príjemnou vôňou? Ak je odpoveď áno, v tejto časti nájdeš súpravyktoré ti umožnia ľahko si vyrobiť bomby do kúpeľa a vychutnať si relaxáciu ako v kúpeľoch bez vykročenia z pohodlia domova.

V Gran Velada máme niekoľko súprav, ktoré obsahujú všetky materiály potrebné na jednoduchú domácu výrobu kúpeľových bômb. Obsahujú formičku, vonnú esenciu, farbivo, základnú zmes... Toto sú základné ingrediencie, ale v závislosti od súpravy, ktorú si vyberieš, je tam ešte niekoľko ďalších. Dodávajú sa aj s návodom na použitie, ktorý krok za krokom vysvetľuje, ako tieto typy kúpeľových bômb vyrobiť.

Tieto súpravy sú ideálne ako darček alebo pre ľudí, ktorí práve začínajú vo svete domácej kozmetiky, pretože obsahujú všetky potrebné prísady a materiály v príslušných mierach. Na dosiahnutie požadovaného výsledku ich preto stačí zmiešať tak, ako je vysvetlené v návode.

V našom internetovom obchode si môžeš zakúpiť súpravy na výrobu rôznych druhov kúpeľových bômb. Máme typické okrúhle v jednej alebo dvoch farbách a iné, zábavnejšie, s originálnymi a pútavými tvarmi. Pri každom výrobku nájdeš viac informácií o zložkách obsiahnutých v súpravách a o tom, ako ich používať.

S týmito súpravami si môžeš vyrobiť niekoľko bômb do kúpeľa, ich počet sa mení v závislosti od toho, ktorú si vyberieš. Keď ich budeš mať hotové, môžeš si ich vychutnať doma alebo ich darovať. Ak si vyberieš druhú možnosť, máme pre teba kolekciu nálepiek ideálnych na tento výrobok, ktoré si môžeš kúpiť aj v našom online obchode. Materiály na zo súpravy si môžeš zakúpiť aj samostatne.