Perleťové pigmenty

Na Gran Velada si môžeš kúpiť perleťové pigmenty na balzamy na pery. Pomocou nich dosiahneš lesk a farebný dotyk na tvoje domáce balzamy, rúže alebo lesky. Medzi naše perleťové pigmenty patria: purpurové nacaráty a mica; zložky, ktoré sa môžu pridať do domácich receptov na tyčinky a balzamy na pery.

Perleťové pigmenty

Najnovšie príspevky na blogu

Predaj perleťové pigmenty

V Gran Velada si môžeš kúpiť perleťové pigmenty na balzamy na pery. S nimi budeš môcť dodať lesk a farebný nádych tvojmu domácemu balzamu, rúžu alebo lesku. Naše perleťové pigmenty zahŕňajú: perleťové trblietky a sľudy; Prísady, ktoré je možné pridať do domácich receptúr na rúže a balzamy na pery.

Sľudy dodávajú kozmetickému zloženiu lesk a svietivosť, ale nezafarbia pery. Dodávajú len lesk. To isté platí pre perleťové. V tejto sekcii nájdeš aj kozmetické trblietky, mäkký materiál a vhodnú veľkosť pre tvoje aplikácie v balzamoch alebo rúžoch. V prípade kozmetických trblietok na rúže si môžeš vybrať medzi rôznymi typmi, ako sú viacfarebné, zelené a fialové. Trblietky nefarbia, dávajú len extra lesk a dúhové odrazy rôznych farieb.

Trblietky aj sľudy a perly sa dajú použiť pri výrobe remeselných výrobkov z tyčiniek, balzamov na pery a lesku. S nimi získaš dúhovku a jas. Práca s týmito produktmi je veľmi jednoduchá.

Zvyčajnou vecou je rozptýliť perleťové pigmenty v malej časti rastlinného oleja, ktorý si použil/a na výrobu rúžov. Pigment začleňujete trochu po kúsku a dobre premiešate, aby bol integrovaný. Akonáhle dosiahneš homogénnu hmotu, pridáš ju do zvyšku vzorca. Týmto spôsobom nebudeš mať hrudky a získate krásny a farebný lesk. V našich blogoch môžeš vidieť, ako začleniť tento typ pigmentov pri výrobe domáceho rúžu.