Výroba voňavej keramiky

Vytvorenie parfumovanej keramiky bude veľmi jednoduché s materiálmi z Gran Velada. Ponúkame ti všetko, čo potrebuješ, a ukážeme ti krok za krokom, ako vytvoriť parfumovanú keramiku doma. Uvidíš, aké ľahké to je! Výsledok? Niekoľko šarmantných vonných tyčiniek, v najnovšom štýle, s ktorými môžeš aromatizovať skrine, kabelky, autá, izby ...

Výroba voňavej keramiky

Zoznam produktov

1/2

Najnovšie príspevky na blogu

Ako vyrobiť vonnú keramiku

Výroba vonnej keramiky bude s materiálmi Gran Velada veľmi jednoduchá. Dávame ti k dispozícii všetko, čo budeš potrebovať, a krok za krokom ťa naučíme , ako si doma vyrobiť parfumovanú keramiku . Uvidíš, aké je to jednoduché! Výsledok? Niektoré koketné osviežovače vzduchu, v najnovšej móde, s ktorými aromatizujú skrine, tašku, auto, miestnosti ...

Pri výrobe voňavej keramiky je dôležité mať správne materiály. Nájdeš tu rôzne suroviny, formy na jej tvarovanie a širokú škálu obalových výrobkov na ozdobenie tvojej voňavej keramiky. Bez toho, aby sme zabudli na arómy! S nimi si môžeš prispôsobiť tvoje návrhy.

Voňavá keramika je figúrka, do ktorej sa pridáva aromatická esencia alebo parfum a ktorá vydáva príjemnú arómu. Sú veľmi ľahko vyrobiteľné, ekonomické a slúžia aj ako dekoratívny prvok. Môžeš ich nastriekať vôňou, kedykoľvek budete chcieť, neopotrebujú sa a dajú sa znova použiť. Ide o ekologické a prírodné osviežovače vzduchu, pretože nepotrebujú batérie ani nemusia byť pripojené k svetlu.

Prvý krok, ktoráý musíš urobiť je vybrať surovinu. Môžete ich vyrobiť so sadrou, vodnou živicou, cementom ... Sú to materiály, ktoré dobre absorbujú esenciu a postupne ju odparujú. Do zoznamu materiálov musíš pridať vodu, krásnu pleseň, aromatickú esenciu a 96 ° alkohol.

Môžeš im tiež dať farebný nádych. V tomto prípade sa musí použiť pigmenty na cement. Sú práškové, koncentrované a veľa sa roztierajú, takže s veľmi malým množstvom stačí na to, aby parfumovaná keramika mala pekný odtieň.

Ako vyrobiť vonnú keramiku? Hmota sa pripravuje na základe zvoleného materiálu a vody vo vhodnom pomere a pridáva sa aj aromatická esencia. Akonáhle je všetko dobre premiešané, naleje sa do zvolenej formy a nechá sa schnúť 24 hodín. Aby sa aróma nestratila, môžeš pripraviť zmes so 70% alkoholu a 30% esencie. Naleješ ho do postrekovača a voňavú keramiku môžeš týmto parfumom nastriekať kedykoľvek budeš chcieť.

Vidíš, ako je výroba parfumovanej keramiky veľmi jednoduchá. V blogu www.blog.granvelada.sk nájdeš niekoľko návodov, ktoré môžu slúžiť ako inšpirácia pri tvorbe tvojich návrhov. Dostaneš krásnu vonnú keramiku, ktorú môžeš rozdávať alebo používať vo tvojom každodennom živote. Budú slúžiť na parfumovanie tašky, kufrov, detskej postieľky, kočíka ...