Nádoby na tekuté mydlo a šampón

Na našej Gran velada máme veľa fľaší na šampóny a domáce tekuté mydlá. Sú veľmi všestranné nádoby, ktoré ti tiež poslúžia na uloženie iných domácich kozmetických výrobkov, ako sú parfémy, hydratačné krémy alebo masážne oleje. Sú k dispozícii v rôznych materiáloch, štýloch a veľkostiach. Celkovo je tu asi 50 nádob, všetky sú cenovo dostupné, na uloženie alebo darovanie kozmetických výrobkov, ktoré robíš doma.

Nádoby na tekuté mydlo a šampón

Zoznam produktov

1/2

Najnovšie príspevky na blogu

Fľaše na domáci šampón

V Gran Velada máme veľa fliaš na šampóny a domáce tekuté mydlá. Sú to veľmi univerzálne nádoby, ktoré budú slúžiť aj na uskladnenie inej kozmetiky pre domácich majstrov, ako sú parfumy, zvlhčovače alebo masážne oleje. Existujú rôzne materiály, štýly a veľkosti. Celkovo asi 50 nádob, všetky z nich sú ekonomické, na uloženie alebo darovanie kozmetických výrobkov, ktoré vyrábaš doma.

V našich blogoch sa dozvieš, úplne zadarmo, ako vyrábať domácu kozmetiku, ako sú tekuté mydlá a šampóny. Potrebné materiály na ich výrobu a balenie nájdeš na našej webovej stránke.

V tejto časti ti dávame k dispozícii sklenené, plastové alebo PET fľaše. Posledne menovaný je typ plastu široko používaný v obaloch. Je transparentný, veľmi odolný a recyklovateľný. Okrem toho neprepúšťa vlhkosť a plyny. Preto, je ideálny na skladovanie kozmetiky.

Existujú fľaše na domáce šampóny a okrúhle, oválne, podlhovasté tekuté mydlá v tvare banky... Máme tiež balenie vrecúšok a rôzne typy uzáverov: skrutka a hliník; tlakový korok, vrchná zátka, ktorá zabraňuje plytvaniu výrobkom; alebo s dávkovačom trstiny, ktorý je ideálny pre tekuté mydlá.

Máme od najzákladnejších fliaš, kde zabaliť mydlo alebo šampón pre domácnosť, až po koketnejšie a zdobené nádoby, ideálne pre darčeky. Môžu byť balené od 20 ml do vyšších množstiev a dosahujú pol litra.

Ak sa rozhodneš pre darčekové balenie, pozývame ťa, že môžeš sa pozrieť na naše dekoratívne prvky, aby sa jednoduchá fľaša stala farebným darčekom. Jedná sa o strapce strapcov nití, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách, alebo samolepky, ktoré dodajú tvojim pohárom jedinečný nádych a ktoré budú slúžiť na výzdobu kúpeľne.