Výroba osviežovačov vzduchu

Objav, ako vyrobiť vonné tyčinky s produktmi z Gran Velada! Mikády, kadidlo, aromatické vrecká, parfumovaná keramika, vonný sprej do auta, vonný sprej ... Tieto výrobky a mnoho ďalších môžeš ľahko vyrobiť doma s produktmi, ktoré nájdeš v našom online obchode! Tu máš k dispozícii všetko, čo potrebuješ na výrobu rôznych typov vonných tyčiniek.

Výroba osviežovačov vzduchu

Najnovšie príspevky na blogu

Ako vyrobiť osviežovače vzduchu

Objav, ako vyrobiť osviežovače vzduchu z materiálov Gran Velada! , Kadidlo, aromatické vrecká, vonná keramika, osviežovač do auta, osviežovač vzduchu v spreji ... Tieto a mnohé ďalšie výrobky a mnoho ďalších je možné ľahko vyrobiť doma s výrobkami, ktoré nájdeš v našom internetovom obchode! Tu máš na dosah ruky všetko, čo potrebuješ na výrobu rôznych typov osviežovačov vzduchu.

Prečo ich vyrábať doma? Z dvoch hlavných dôvodov: aby boli úplne personalizované, to znamená s vôňou a formátom, ktorý sa ti najviac páči, a za dobrú cenu. Bez toho, aby sa míňalo veľa peňazí, môžeš pripraviť osviežovače vzduchu pre domácnosť, auto, kanceláriu ... Môžeš ich dokonca predať a získať nejaký príjem navyše!

A ak si myslíš, že to bude veľmi komplikované, je to úplne jednoduché. Garantujeme, že výroba osviežovačov vzduchu je jednoduchá a nezaberie ti vela času. Záleží na výrobku, ktorý si vyberieš, ale mnohé z nich budeš mať hotové za menej ako 5 minút.

Ak chceš vidieť, ako vyrobiť osviežovače vzduchu, v blogu Gran Velada a v blogu Vyrob si sviečky , kde máš k dispozícii podrobné návody s potrebnými materiálmi, množstvami a videom s receptúrou. Pozri sa a uvidíš, aké ľahké je urobiť tento typ výrobku remeselným spôsobom!

Domáce osviežovače vzduchu

Aká je najdôležitejšia ingrediencia na výrobu domácich osviežovačov vzduchu? Bezpochyby aromatické esencie. V Gran Velada nájdeš viac ako 300 rôznych referencií a všetky skvele voňajú. Existujú ovocné, sladké, citrusové, kvetinové, exotické, korenené esencie... Napríklad od najklasickejších, ako je citrón, vanilka, červené ovocie alebo ruže, až po originálnejšie, ako je ozón, Stredozemné more, uhorkový melón alebo kaktusový kanabis. Musíš si len zaobstarať tvojho favorita!

Pozri sa na rôzne osviežovače vzduchu, ktoré môžeš vyrobiť, a materiály, ktoré potrebuješ pre každý z nich! Všetky ich máš k dispozícii v internetovom obchode Gran Velada. Máme kompletný výber produktov, aby sa dali pohodlne vyrobiť.

Začnime s mikádosom! Na ich výrobu potrebuješ iba aromatickú esenciu, 96 ° alkohol, ratanové tyčinky a nádobu. Vzorec? Zmiešaj 70% 96 ° alkoholu s 30% aromatickou esenciou, naplň nádobu a umiestni tyčinky. Jednoducho a rýchlo!

Rovnaký vzorec sa môže použiť na výrobu osviežovačov vzduchu do auta, spreja osviežovača vzduchu alebo na aromatizáciu voňavej keramiky. Ide o figúrky vyrobené zo živice alebo sadry na vodnej báze, ktoré sú rozomleté aromatickou zmesou, o ktorej sme diskutovali vyššie. Tieto osviežovače vzduchu kombinujú eleganciu a funkčnosť a sú skvelou voľbou na rozdávanie, najmä ako darček na svadbu, krst alebo prijímanie. Akonáhle už sa vyrobila voňavá keramická figúrka, stačí ju zavesiť na šnúrku a zavesiť do skriniek, spätného zrkadla auta, do dverí ...

Na výrobu týchto figuriek potrebuješ vodu, vodnú živicu a silikónovú formu. Vďaka nim získaš voňavú keramiku, ktorá bude mať tvar, ktorý hľadáš. V Gran Velada nájdeš desiatky foriem pre tvoje výtvory a niektoré z nich je možné dokonca prispôsobiť názvom, dátumom, logom spoločnosti ...

Ako vyrobiť domáce osviežovače vzduchu

Ďalšie nápady , ako vyrobiť domáce osviežovače vzduchu? Môžeš si pripraviť aromatické vrecká. Zameraj sa na to, čo je potrebné! Látkové vrecko, aromatické rastliny a niekoľko kvapiek aromatickej esencie. Získaš veľmi praktický osviežovač vzduchu, ľahko vyrobiteľný, ekonomický a veľmi koketný. Do vreciek stačí vložiť sušenú levanduľu, okvetné lístky ruží, rozmarín, tymián ... Podľa tvojich predstáv! Aby voňali skvele, existujú dve možnosti: pridaj niekoľko kvapiek éterického oleja alebo spreja s aromatickou zmesou, o ktorej sme predtým diskutovali na základe alkoholu a aromatickej esencie. Tieto parfumované vrecká sú ideálne do zásuviek, skriniek, stojanov na topánky...

V Gran Velada nájdeš širokú škálu látkových vreciek na výrobu tohto typu osviežovačov vzduchu a ostatných potrebných prísady. Sú veľmi jednoduché na výrobu a môžeš ich vyrobiť so 100% prírodnými produktmi.

Tu možnosti nekončia. A možností je oveľa viac! Veľmi úspešnou myšlienkou je voňavý vosk. Jedná sa o malé figúrky, ktoré sú vyrobené z vosku a sú určené pre esenciálne horáky. Na tieto horáky polož čajovú sviečku a teplo spôsobí, že vosková figurína sa roztopí, čím sa uvoľní aróma. Je to veľmi účinný a zároveň relaxačný osviežovač vzduchu.

Ako to znie dobre? Ak ich chceš vyrobiť doma, v Gran Velada nájdeš všetko, čo potrebuješ: vosk, formy, aromatické esencie, horáky ... Všetko na dosah ruky v našom internetovom obchode!

Máš tiež k dispozícii potrebné materiály na výrobu rôznych druhov kadidla. Ak chceš, môžeš ich pripraviť od nuly alebo aromatizovať prútiky svojou obľúbenou vôňou. Ak chceš začať v tomto fascinujúcom svete, štartovacie balíčky sú dobrou voľbou, pretože obsahujú potrebné materiály a návod na použitie s podrobnou receptúrou.

Maj na pamäti, že existuje mnoho ďalších možností: vonné guľôčky, osviežovač vzduchu v špongii, vonný piesok na popolníky... Preto je najlepšie preskúmať všetky možnosti a vybrať si tú, ktorá sa ti najviac páči a ktorá najlepšie vyhovuje tvojim potrebám. Je možné vytvoriť nespočetné množstvo formátov!

Vyber si jeden alebo druhý typ, v Gran Velada máš všetky potrebné materiály na výrobu osviežovačov vzduchu. Kvalitné suroviny, na ich výrobu doma. Získaj produkty, ktoré budeš potrebovať, a pusť sa do práce! Určite získaš veľkolepé výsledky.