Protitypy na výrobu vonných sviečok

V našom obchode Gran Velada máme k dispozícii vône pre aromatické sviečky, ktoré sú vôňovo v súlade s obľúbenými komerčnými parfumami. Takže si môžeš vyrobiť aromatické sviece s vôňou tvojej obľúbenej vône. Máme ženské, mužské, unisex a detské kontraposty. Existuje veľký výber, aby sme sa prispôsobili všetkým vkusom.

Protitypy na výrobu vonných sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Vône pre vonné sviečky

V Gran Velada ti dávame k dispozícii vône pre aromatické sviečky , ktoré sú v čuchovom súlade so známymi komerčnými parfumami. Týmto spôsobom môžeš vyrobiť vonné sviečky s vôňou tvojej obľúbenej kolínskej vody. Máme ženské, mužské, unisex a detské protitypy. Existuje veľká rozmanitosť, ktorá sa snaží prispôsobiť všetkým vkusom.

Tieto vône sa navzájom veľmi líšia. Nájdeš tu bavlnené, citrusové, sladké, kvetinové, svieže, jemné, teplé arómy... Charakteristiky každého protitypu môžeš vidieť v jeho produktovom popise. Tam je špecifikovaný parfum, s ktorým sú v súlade. Sú to vône veľmi podobné komerčným kolínskym vodám, ktoré neobsahujú alkohol. Je to základ pre aromatizáciu sviečok, tvoju domácu kozmetiku a dokonca aj na výrobu vlastnej kolínskej vody.

Výroba vonných sviečok s protitypmi Gran Velada bude veľmi jednoduchá. Je dôležité vziať do úvahy množstvo, ktoré sa má pridať, a ideálny čas na ich začlenenie do prípravy. Vôňa by sa mala pridať po roztopení vosku alebo parafínu. Prečo? Teplota klesla a týmto spôsobom zabránime ich odparovaniu alebo prchaniu v dôsledku nadmerného tepla.

Množstvo, ktoré sa má začleniť, sa pohybuje medzi 4 a 10 % v závislosti od toho, či použijeme aditívum GV 503 alebo nie. Táto prísada pomáha fixovať parfum a umožňuje pridať maximálne množstvo vône. Dôvod? Stvrdnite vosk alebo parafín a pripustí viac tekutiny. Preto sa odporúča používať túto prísadu na vonné sviečky. Týmto spôsobom môžeš pridať 10% vône a tvoje sviečky budú mať intenzívnejšiu arómu.

Keď zmiešame esenciu a parafín, dobre sa premieša a naleje do zvolenej nádoby alebo formy. Knôt je umiestnený a čakáme, kým vyschnú. Personalizované sviečky budú pripravené aromatizovať tvoj domov. Ak chceš podrobnejšie poznať receptúru na výrobu domácich vonných sviečok, pozývame ťa na návštevu našich blogov. Tam objavíš video krok za krokom.