Farebné anilíny

Na Gran Velada nájdeš anilíny farieb na farbenie tvojich domácich sviečok. Ako farbiť anilínom? Toto práškové farbivo treba rozpustiť v parafíne a získaš farbu pre tvoje ručne vyrobené sviečky. Sú to teda práškové farbivá. V tejto sekcii nášho online obchodu nájdeš anilíny na mazivo v širokej palete odtieňov: neutrálne odtiene, zemité, žlté, modré, fialové, červené, zelené, ružové ...

Farebné anilíny

Žiadne produkty

Najnovšie príspevky na blogu

Anilíny na mastnotu na farbenie sviečok

Ako farbiť anilínom

V Gran Velada nájdeš farebné anilíny na farbenie tvojich domácich sviečok. Ako farbiť anilínom? Toto práškové farbivo musíš rozpustiť v parafíne a budeš môcť zafarbiť tvoje ručne vyrobené sviečky. Ide teda o práškové farbivá. V tejto časti nášho internetového obchodu nájdeš anilíny s tukom v širokej palete odtieňov: neutrálne tóny, zem, žltá, modrá, fialová, červená, zelená, ružová ...

Anilíny na tuk nemôžu byť zriedené vo vode, musia byť rozpustené v tukoch, ako je to v prípade parafínu alebo voskov. Preto sú to farbivá, ktoré poskytujú dobré výsledky vo sviečkach. Anilíny sú veľmi jemný prášok a veľa sa šíria. Preto sú ziskové. Samozrejme, musíme mať na pamäti aj to, že veľa zafarbia. Okrem toho neprekračuj množstvo, ktoré sa má pridať, pretože môžu dekantovať.

Predtým, ako sme dali malú ukážku, ako farbiť anilínom. Tu je úplnejšie vysvetlenie: aby neexistovali žiadne hrudky farby a anilíny boli úplne zriedené, roztavený parafín musí byť asi 80 ° C.

Po dosiahnutí tejto teploty musíš naliať časť parafínu do plastového pohára a pridať trochu anilínu. Obe zložky dobre premiešaj, kým sa úplne nezintegrujú. Keď je anilín dobre zriedený v parafíne, táto zmes sa pridá k zvyšku tekutého parafínu. Zostáva len miešať niekoľko minút, aby sa farba rozptýlila.

V našom internetovom obchode ti ponúkame anilíny na tuk v nádobách rôznych veľkostí: môžeš si kúpiť od 10 g. do pol kilogramu. Akonáhle pracuješ s anilínmi, je dôležité, ich dobre uložiť, aby boli udržiavané v dobrom stave. Odporúčame ti uložiť ich na miesto, kde nebudú mať slnko a svetlo. Okrem toho musia byť chránené pred vlhkosťou.