Ovocné aromatické esencie na výrobu parfumu

Kokos, melón, maracuja, ananás, jahoda, broskyňa alebo jablko sú niektoré z ovocných vôní, ktoré nájdeš v Gran Velada. Sladké a veselé vône inšpirované arómami ovocia, od klasických po exotické a tropické. Je to jedna z najširších a najrôznejších rodín vôní.

Ovocné aromatické esencie na výrobu parfumu

Najnovšie príspevky na blogu

Ovocné esencie

Kokos, melón, marakuja, ananás, jahoda, broskyňa alebo jablko sú niektoré z ovocných esencií , ktoré nájdeš v Gran Velada. Sladké a veselé vône inšpirované vôňami ovocia, od najklasickejších až po najexotickejšie a najtropickejšie. Je to jedna z najširších a najrozmanitejších čuchových rodín.

Ovocné esencielahodné, lákavé a nádherné. Vône, ktoré evokujú mladosť, šťastie a sviežosť a s ktorými získaš domáce parfumy, ktoré skvele voňajú. Ak chceš získať svieži parfum, stav na najklasickejšie a najprírodnejšie ovocné vône, ako je zelené jablko, hruška alebo citrónová figa. Na druhej strane, najexotickejšie a tropické esencie, ako je mango a papája, ti pomôžu dosiahnuť sladšie a odvážnejšie domáce parfumy.

Katalóg ovocných esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Okrem toho nájdeš sladké, citrusové, práškové arómy s korenistými tónmi ... Získaj tvoj obľúbený a získaš parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom popise každej z aromatických esencií nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.

Vyrábaj parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíš zriediť, aby sa vytvoril parfum. Môžeš ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžeš tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť ovocné esencie a ostatné prísady a materiály, ktoré budeš potrebovať na výrobu tvojho domáceho parfumu. Pamätaj, že proces zahřňa alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíš desiatky pohárov, kde si môžeš zabaliť tvoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chceš uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa ti páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ju dostaneš na uvedenú adresu.