Aromatické soli pre lampáše vo veľkom balení

V tejto sekcii nájdeš takmer dvadsať druhov parfumovaných solí, ktoré môžeš použiť na dekoráciu tvojich sviečok alebo prázdnych sviečok. Sú tu arómy ako gumičky, levanduľa, morský vánok, marakuja, ruže, zelené jablko, jazmín, mäta alebo citrusy, zmes, ktorá obsahuje vôňu kivi, mandarínky a citróna. Keď ich umiestniš na dno sviečky, soli plnia tri funkcie: chránia základňu pred teplom sviečky, parfumujú a dekorujú. V Gran Velada máme parfumované soli na veľkoobchodné predaje, ktoré sú veľmi ekonomické a rentabilné, pretože ich môžeš použiť na mnoho účelov. Tiež ich môžeš kúpiť v menších množstvách. A prispôsobujeme sa potrebám našich zákazníkov.

Aromatické soli pre lampáše vo veľkom balení

Najnovšie príspevky na blogu

Veľkoobchodné aromatické soli

V tejto sekcii nájdeš takmer dvadsať parfumovaných solí, ktorými ozdobíš tvoje lampáše alebo duté sviečky. Existujú arómy želé fazule, levandule, morského vánku, mučenky, ruží, zeleného jablka, jazmínu, mäty alebo citrusov, zmesi, ktorá obsahuje vôňu kivi, mandarínky a citrónu. Umiestnením na dno lampáša soli plnia tri funkcie: chránia základňu pred teplom sviečky, aromatizujú a zdobia. V Gran Velada máme veľkoobchodné aromatické soli , ktoré sú veľmi ekonomické a ziskové, pretože im môžeš poskytnúť množstvo použití. Môžeš si ich kúpiť aj v menších množstvách. A snažíme sa prispôsobiť potrebám našich zákazníkov.

Lucerny sú duté sviečky, ktoré sa používajú ako lampáš. V spodnej časti jeho vnútra je umiestnená malá sviečka alebo čajová sviečka a svetlo, ktoré generuje, sa premieta cez steny lampáša. Výsledkom je tlmené, jemné a ľahké osvetlenie, ideálne na vytvorenie uvoľneného prostredia. Preto sa tieto lampáše stávajú čoraz módnejšími ako dekoratívny prvok, či už vonku, v záhradách alebo na terasách, alebo ako stredobod. V skutočnosti, v mnohých nočných svadbách je tento typ dekorácie vsadený, aby banket mal špeciálne osvetlenie.

V Gran Velada máme všetky materiály na ich výrobu doma. Okrem toho v našich blogoch môžeš vidieť videá, v ktorých je postup, ktorý treba dodržiavať, vysvetlený krok za krokom. Keď ho budeš mať pripravený, potrebuješ len naše materiály a tvoju kreativitu, aby sa vytvoril rozprávkový stredobod. Pri ich zdobení je vhodné umiestniť soľnú výpľň na dno lucerien tak, aby čajová sviečka nebola podopretá parafínom a zabránila tak jej poškodeniu. S týmito jednoduchými materiálmi budeš môcť osvetliť, ozdobiť a aromatizovať tvoj domov.