Marocká kozmetika

Marocká kozmetika urobila z používania prírodných produktov svoj silný bod. A je to tak, že až do dnešného dňa stále používajú starodávne receptúry, ktoré prešli z generácie na generáciu a stále prinášajú veľké výhody pre pokožku. Arabská kultúra vždy dávala veľký dôraz na osobnú hygienu a krásu, preto majú širokú škálu produktov, ideálnych pre starostlivosť o pokožku a vlasy. Ak chceš zakúpiť marocké kozmetické produkty online v Gran Velada, nájdeš kompletný katalóg s výhodnými cenami.

Marocká kozmetika

Najnovšie príspevky na blogu

Marocká kozmetika online

Marocká kozmetika urobila z používania prírodných produktov svoju silnú stránku. A práve dnes naďalej používajú receptúry predkov, ktoré prešli z generácie na generáciu a ktoré naďalej poskytujú p okožke veľké výhody. Arabská kultúra vždy kládla veľký dôraz na osobnú hygienu a krásu, takže majú širokú škálu produktov, ktoré sú ideálne pre starostlivosť o pokožku a vlasy. Ak si chceš kúpiť marocké kozmetické výrobky online v Gran Velada, nájdeš tu kompletný katalóg s prijateľnými cenami.

Arganový olej je klenotom marockej kozmetiky, v skutočnosti ho mnohí kvalifikujú ako tekuté zlato Maroka pre mnohé vlastnosti, ktoré má. Je základom mnohých krémov, pretože je bohatý na vitamín E a pomáha bojovať proti starnutiu a suchej pokožke. Tento olej sa tiež odporúča na posilnenie nechtov a vlasov.

Čierne mydlo, ghassoul, henna, kamenec alebo pižmo sú ďalšie tradičné marocké kozmetické výrobky, ktoré si môžeš kúpiť v internetovom obchode Gran Velada. Čierne mydlo, tiež známe ako beldi, je prírodný exfoliant, ktorý pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky, zanecháva ich jemné a čistené. Ak ho chceš použiť, odporúča sa použiť exfoliačnú rukavicu kessel, rukavicu, ktorú si môžeš kúpiť aj v našom internetovom obchode.

Henna je ďalším typickým produktom tejto kozmetiky. Je to prírodné farbivo, ktoré sa dá použiť na farbenie vlasov alebo na výrobu známych tetovaní. Kamenec je minerál s dezodorantom, antibakteriálnymi a liečivými vlastnosťami. Aplikuje sa na pokožku, aby sa zabránilo zápachu a podráždeniu. V Gran Velade ho máme surový, práškový alebo už v dezodorante.

V tejto časti nájdeš aj Khol, ktorý je prírodným make-upom pre intenzívne čierne oči; alebo olej Amla, ktorý pomáha posilňovať a vyživovať vlasy. Nemohla by nám chýbať ani hlina ghassoul, pomocou ktorej sa bahno vyrába na odstránenie prebytočného tuku na pokožke a vlasoch.