Oleje a maslá

Oleje a maslá sú jednými z hlavných zložiek pri výrobe kozmetických a hygienických produktov. Sú vynikajúcou prírodnou surovinou pre formovanie rôznych druhov ručne vyrobených produktov, ako sú krémy, múzy, mydlá, séra, šampóny, telové oleje, exfoliačné prostriedky ... V Gran Velada si môžeš kúpiť kvalitné oleje a maslá pre svoje DIY recepty. Ponúkame ti širokú škálu rastlinných olejov a masiel, aby si si vybral/a svoje obľúbené. Nájdeš tu oleje z prvého lisovania za studena, upravené (bez vôní a možných nečistôt) aj macerované. Každý z nich bude dokonalý pre tvoje výtvory!

Oleje a maslá

Najnovšie príspevky na blogu

RASTLINNÉ OLEJE

Oleje a maslá sú jednými z hlavných zložiek pri výrobe kozmetických a hygienických produktov. Sú vynikajúcou prírodnou surovinou pre formovanie rôznych druhov ručne vyrobených produktov, ako sú krémy, múzy, mydlá, séra, šampóny, telové oleje, exfoliačné prostriedky ... V Gran Velada si môžeš kúpiť kvalitné oleje a maslá pre svoje DIY recepty. Ponúkame ti  širokú škálu rastlinných olejov a masiel, aby si si vybral/a svoje obľúbené. Nájdeš tu oleje z prvého lisovania za studena, upravené (bez vôní a možných nečistôt) aj macerované. Každý z nich bude dokonalý pre tvoje výtvory! 

Väčšina rastlinných olejov, ktoré si tu môžeš kúpiť, sa dodáva v tekutej forme a predáva sa vo veľkom. V niektorých prípadoch, keď teplota klesne, oleje tuhnú bez ovplyvnenia ich kozmetických vlastností. Ak ich chceš použiť, jednoducho ich zohrej vo vodnom kúpeli .

Ak rastlinné oleje a maslá v niečom vyniknú, je to pre ich hydratačné a výživné vlastnosti. Všetky sú skvelou zložkou na prípravu kozmetiky so zmäkčujúcim účinkom. Prispievajú k vyživovaniu pokožky a vlasov do hĺbky. Okrem týchto spoločných vlastností má každý z nich svoje špecifické výhody. Získaj prístup k produktu, ktorý ťa zaujíma, a poznaj všetky jeho charakteristiky, vlastnosti a aplikácie!

Nájdeš tu oleje a maslá na prípravu špecifických produktov pre zrelú pleť, pre najcitlivejšiu alebo pre suchú pleť, ktorá potrebuje extra výživu. Existujú dokonca aj tie, ktoré liečia akné. Objavte všetko, čo vám rastlinné oleje a maslá Gran Velada ponúkajú!

Väčšina olejov a masiel sa získava lisovaním za studena. Neskôr sú niektoré z nich rafinované na použitie v kozmetike. Týmto spôsobom sa eliminuje zápach, farba alebo možné nečistoty. Nájdeš aj oleje, ktoré sú výsledkom macerácie určitej rastliny.

Maj na pamäti, že oleje a maslá sú ideálne na výrobu produktov pre starostlivosť o vlasy a starostlivosť o telo a tvár. Sú všestranné a rovnaký olej môže byť použitý na výrobu masky na vlasy, mydla na ruky alebo telového mlieka. Zmocni sa ich a využite všetky ich aplikácie!

OLEJE NA MYDLÁ

Mydlové oleje sú jednou zo základných prvkov každého receptu. V skutočnosti sú jednou z ingrediencií, ktoré musia byť použité pri výrobe mydla. Bežne sa kombinujú rôzne rastlinné oleje a tuky, aby sa dosiahla požadovaná textúra a tvrdosť mydla. Nezabudnite, že sú zodpovedné za to, aby mydlo dokázalo dobre čistiť a malo vlastnosti vhodné na starostlivosť o pokožku.

Ďalším dôležitým aspektom, ktorý je potrebné vziať do úvahy v prípade olejov na mydlá , je ich index zmydelnenia, pretože určí množstvo ostatných zložiek. Tieto informácie sa odrážajú v produktovom liste olejov a masiel, ktoré si tiež môžeš kúpiť v našom internetovom obchode.

OLEJE NA VÝROBU KOZMETIKY

Je jasné, že oleje nesmú v tvojich výrobkoch chýbať. Okrem toho, že majú výborné vlastnosti, sú veľmi univerzálne. Rovnaký olej môže byť použitý na výrobu masky na vlasy, mydla na ruky alebo telového mlieka.

Majte na pamäti, že kozmetické oleje sú prospešné pre starostlivosť o vlasy ale aj o telo a tvár. Sú skrátka všestranné. Zmocni sa ich a využi všetky ich aplikácie!

Práca s nimi je veľmi pohodlná, dostaneš ich pripravené na použitie. Chceš si vyrobiť napríklad telový olej? Kombinuj rastlinné oleje, ktoré najlepšie vyhovujú tvojmu typu pleti a aromatizuj ich vôňami, ktoré nájdeš aj v našom internetovom obchode. Za pár minút budeš telový olej pripravený na rozmaznávanie a starostlivosť o pokožku.

Je to jedna z mnohých aplikácií, ktoré môžu mať oleje a maslá nášho internetového obchodu, ale nie jediná! Sú jedným z hlavných základov mnohých kozmetických receptov. V prípade vlasových výrobkov sa rastlinné oleje a maslá môžu použiť na výrobu šampónov, masiek, kondicionérov, voskov, prostriedkov proti vypadávaniu, lupinám, krepateniu, rozštiepeným končekom ...

Kozmetické oleje sú tiež hviezdnou zložkou na prípravu kozmetiky pre starostlivosť o pleť, tvár aj telo. Nemôžu chýbať ani pri príprave mydiel a sú nevyhnutnou súčasťou krémov, sér, peelingov, odstraňovačov make-upu, čistiacich prostriedkov na tvár, tonikov ... Stručne povedané, sú nevyhnutnou súčasťou tvojich domácich výrobkov.

OLEJE A MASLÁ PREDAJ

Nákup olejov a masiel prostredníctvom nášho internetového obchodu je jednoduchý a rýchly. Predávame rastlinné oleje veľkoobchodne a maloobchodne. V skutočnosti si môžeš kúpiť od malých množstiev až po veľké kontajnery v ekonomickom balení.

Klikni na olej, ktorý chceš kúpiť, uveď požadované množstvo a pokračuj v spracovaní objednávky. Je to také jednoduché! Za pár minút si môžeš kúpiť oleje na tvoju vlastnú kozmetiku. Ak chceš vidieť nápady a recepty, ktorých protagonistami sú oleje a maslá, zastav sa na našom blogu a pozri čo všetko sa dá s nimi robiť.