Špeciálne nádoby na masážne sviečky

Masážne sviečky, keď sa používajú na telo, sa vyrábajú z nízkopodlažných voskov a rastlinných masiel. To znamená, že pri zapálení zápalky, s trochou tepla, sa roztaví. Preto je potrebné ich robiť v nádobe. V Gran Velada máme k dispozícii rôzne typy nádob na sviečky. Všetky sú ideálne na výrobu tohto typu domácich výrobkov.

Špeciálne nádoby na masážne sviečky

Najnovšie príspevky na blogu

Nádoby na sviečky

Masážne sviečky, ak sa používajú na telo, sú vyrobené z voskov s nízkou teplotou topenia a rastlinných tuku. To spôsobuje, že pri zapálení knôtu s trochou tepla sa roztavia. Preto ich musíš vyrobiť vo vnútri nádoby. V Gran Velada ti dávame k dispozícii niekoľko modelov nádob na sviečky. Všetky sú ideálne na výrobu tohto typu domácich výrobkov.

Nájdeš tu strieborné hliníkové plechovky rôznych veľkostí. Sú ideálne na výrobu domácich masážnych sviečok. Tieto modely majú skrutkovací uzáver, ktorý ti umožní vyrobiť niekoľko sviečok, je potrebné zatvoriť ich, aby boli dokonale zachované a darovať ich. Nádobu stačí ozdobiť napríklad nálepkou a získaš veľmi originálny a exkluzívny darčeky.

Okrem hliníkových plechoviek nájdeš v tejto časti koketný model džbánu s rukoväťou. Je opakovane použiteľný a vyrobený remeselným spôsobom. Je to hlinená nádoba veľmi pohodlná na používanie, pretože má nalievací výtok, ktorý uľahčuje šírenie roztaveného vosku po celom tele. Akonáhle ho použiješ, stačí ho dobre vyčistiť a môžeš ho znova použiť, aby si si mohol/a vychutnať tieto špeciálne masáže.

Práca s týmito nádobami je veľmi jednoduchá. Stačí do nich naliať tekutú zmes vosku, masla a olejov. Umiestni knôt a počkaj, kým stuhne. Keď je sviečka úplne tvrdá, môžeš ju začať používať. Aby sa to dosiahlo, musíš knôt zapáliť, nechať ho niekoľko minút, aby teplo roztavilo prísady a keď je v tekutom stave, postupne sa pokladá na telo, pričom si užívaš relaxačnú masáž.

Ak chceš vyrobiť sviečky na masáž, vyber si dobrú nádobu je nevyhnutné, pretože sa ľahko topia. Nádoby, ktoré nájdeš v Gran Velada, sú kvalitné, odolné a tvácne. Sú ideálne na to, aby sa tieto práce robili doma.