Rastlinné extrakty na výrobu glycerínového mydla

Rastlinné výťažky Gran Velada ti umožnia obohatiť glycerínové mydlá svojimi účinkami. Ponúkame ti tu širokú škálu rastlinných výťažkov, s ktorými môžeš vytvoriť mydlá podľa potrieb tvojej pokožky. Chceš mydlo na zastavenie akné alebo starnutia pokožky alebo dávaš prednosť mydlu proti celulitíde? S našimi výťažkami si môžeš rýchlo, jednoducho a úsporne vytvoriť mydlá na liečbu týchto a mnohých ďalších kožných problémov.

Rastlinné extrakty na výrobu glycerínového mydla

Najnovšie príspevky na blogu

Rastlinné extrakty

Rastlinné extrakty Gran Velada ti umožnia obohatiť glycerínové mydlá svojimi účinkami. Ponúkame ti tu širokú škálu rastlinných výťažkov, s ktorými môžeš vytvoriť mydlá podľa potrieb tvojej pokožky. Chceš mydlo na zastavenie akné alebo starnutia pokožky alebo dávaš prednosť mydlu proti celulitíde? S našimi výťažkami si môžeš rýchlo, jednoducho a úsporne vytvoriť mydlá na liečbu týchto a mnohých ďalších kožných problémov.

Na tento účel jednoducho pridaj uvedené množstvo požadovaného extraktu do rozpusteného glycerínového mydlového základu. Zvyčajne sa pridáva 1 % až 3 % celkového množstva. Napríklad na 100 g glycerínového mydlového základu sa odporúča pridať približne 1 g extraktu. V našom internetovom obchode si môžeš zakúpiť Pasteurove pipety, pomocou ktorých ľahko pridáš presné množstvo extraktu. Je dôležité mať na pamäti, že ak pridáš príliš veľa extraktu, môžeš mydlo pokaziť. Preto sa odporúča dodržiavať tieto odporúčania na použitie.

V tejto časti nájdeš niekoľko druhov extraktov. Môžu byť oleatos, hidrosolubles alebo glicólicos, v závislosti od tekutiny, v ktorej boli macerované: rastlinné oleje, glycerín, voda, resp. alkohol. Všetky prispejú k vytvoreniu mydiel s účinkami. Je však dôležité mať na pamäti, že niektoré z týchto výťažkov majú žltkasté alebo tmavé tóny, takže môžu mydlá mierne zafarbiť.

Ak si chceš vyrobiť mydlo, ktoré ti pomôže v boji proti celulitíde, môžeš doň pridať anticelulitídny polyplantát, zatiaľ čo s bavlnou získaš mydlo s regeneračnými a hydratačnými vlastnosťami.Na boj proti vráskam je skvelým spojencom výťažok z kaviáru. Ak ho skombinuješ so šípkovým olejom, získaš mydlo na tvár, ktoré pokožku vypne a dodá jej pružnosť, ideálne pre zrelú pleť. Ďalší príklad: extrakt z maku pomôže aktivovať krvný obeh a bojovať proti unaveným nohám. Podrobnejšie informácie o vlastnostiach jednotlivých extraktov nájdeš v produktovom liste.