Knôty na gélové sviečky

Na Gran Velada si môžeš zakúpiť knôty online. Je to pohodlné a bezpečné a za pár dní dostaneš objednávku domov a môžeš začať vyrábať tvoje vlastné ručne vyrobené sviečky. V tejto sekcii nájdeš knôty na gélové sviečky. Môžeš si kúpiť od jedného metra až po 50 metrov, v závislosti od modelu.

Knôty na gélové sviečky

Najnovšie príspevky na blogu

Knôty na sviečky online

V Gran Velada si môžeš kúpiť knôty na sviečky online. Je to pohodlné a bezpečné a za pár dní dostaneš objednávku doma, takže môžeš začať vyrábať tvoje vlastné ručne vyrábané sviečky. V tejto sekcii nájdeš knôty na gélové sviečky. Môžeš si kúpiť od jedného metra do 50 metrov, v závislosti od modelu.

Najdôležitejšou vecou pri získavaní knôtu je dobre si vybrať jeho šírku. Máme od 1-2 milimetrov do 14-15 mm. Všetko závisí od priemeru tvojej sviečky. Napríklad pre 8-centimetrovú sviečku budeš musieť zvoliť knôt 8-9 mm. V tomto prípade to bude závisieť od veľkosti, ktorú bude mať nádoba. Čím väčšia je, tým väčšia je hrúbka knôtu. Týmto spôsobom sa uistíš, že dobre sedí.

V súbore každého produktu nájdeš viac informácií o ňom. Tam nájdeš podrobnosti, ako sa predáva a odporúčania na použitie. Ak máš akékoľvek otázky, môžeš nás kontaktovať aj telefonicky alebo zaslaním e-mailu.

Pri výrobe gélových sviečok sa môžeš rozhodnúť pre špeciálny knôt pre tento typ spracovania alebo si kúpiť ktorýkoľvek z ďalších knôtov, ktoré nájdeš v tejto časti. Špeciálny knôt na gélové sviečky sa veľmi dobre prispôsobuje parafínovému gélu, preto sa odporúča jeho použitie.

Okrem toho máme v Gran Velade voskované knôty, ekologické knôty alebo nevoskované bavlnené knôty. Tieto posledné dva modely musia byť pred použitím navoskované. Ako? Dať im kúpeľ vo vosku, ktorý použijeme na výrobu sviečky.

Umiestnenie knôtov na gélové sviečky je veľmi jednoduché. Po naliatí parafínu do nádoby ho nechaj trochu vychladnúť. Pred úplným stuhnutím vložíš knôt do stredu. Po úplnom vyschnutí budeš mať gélovú sviečku pripravenú na použitie.