Esencie pre soli a bomby do kúpeľa

Ak chceš zistiť, kde si môžeš kúpiť esencie do kúpeľa, ktoré ti aromatizujú soľ do kúpeľa alebo bomby do kúpeľa, v internetovom obchode Gran Velada máme ich širokú ponuka. Ponúkame ti viac ako 300 vonných esencií: citrusové, ovocné, kvetinové, bylinné, korenisté, drevité, sladké, morské, vianočné, exotické... Môžeš si vybrať vôňu, ktorá sa ti páči najviac!

Esencie pre soli a bomby do kúpeľa

Najnovšie príspevky na blogu

Kde kúpiť esencie

Ak chceš zistiť, kde si môžeš kúpiť esencie do kúpeľa, ktoré ti aromatizujú soľ do kúpeľa alebo bomby do kúpeľa, v internetovom obchode Gran Velada máme ich širokú ponuka. Ponúkame ti viac ako 300 vonných esencií: citrusové, ovocné, kvetinové, bylinné, korenisté, drevité, sladké, morské, vianočné, exotické... Môžeš si vybrať vôňu, ktorá sa ti páči najviac!

Aromatizované soli a šumivé bomby sú skvelou voľbou, keď si chceš vychutnať relaxačný kúpeľ, pretože okrem toho, že pomáhajú odstraňovať stres, poskytujú aj blahodarné účinky na pokožku. Predovšetkým ju pomáhajú čistiť a hydratovať. Výhodou výroby týchto výrobkov doma je, že si ich môžeš prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Esencie, ktoré nájdeš v tejto časti, sú koncentrované, takže na dosiahnutie požadovanej vône stačí pridať len niekoľko kvapiek. V prípade bômb do kúpeľa postačia približne 3 gramy esencie, ktoré sa zmiešajú s kilogramom základu. V tomto recepte sa esencia pridáva na konci, keď sú už všetky zložky zapracované. Stačí pridať odporúčané množstvo a dobre premiešať, aby bola celá zmes nasiaknutá vôňou.

Na výrobu vonných solí je postup veľmi podobný. Do plastovej nádoby nasyp soli, ktoré chceš aromatizovať, a po troškách pridávaj esenciu. Je dôležité postupovať tak, aby sa to neprehnalo vôňou. Dobre premiešaj drevenou špachtľou a ak chceš viac arómy, pridaj viac kvapiek. Stačí len niekoľko kvapiek.

Napríklad levanduľa pôsobí uvoľňujúco a pomáha zmierňovať napätie. Ľuďom, ktorí trpia nespavosťou, sa pred spaním odporúča kúpeľ s levanduľovou vonnou soľou, pretože  tá pomáha zaspať.Medzitým škorica pomáha odstraňovať stres, rovnako ako ruža. To je len niekoľko z mnohých účinkov, ktoré ponúkajú esencie, ktoré si môžeš kúpiť v Gran Velada za výhodnú cenu.