Rastlinné extrakty

Rastlinné extrakty sú macerované rastliny, ktoré obsahujú nekonečné množstvo prospešných vlastností pre starostlivosť o pleť a vlasy. Sú jedným z najlepších zložiek, ktoré môžeš použiť na naplnenie kozmetických výrobkov, ktoré robíš doma. Môžu sa použiť na výrobu krémov, masiek, mydla, exfoliačných prostriedkov, telových olejov. Sú veľmi všestranné!

Rastlinné extrakty

Najnovšie príspevky na blogu

Rastlinné extrakty

Rastlinné extrakty sú macerované rastliny, ktoré obsahujú nekonečné prospešné vlastnosti pre starostlivosť o pokožku a vlasy. Sú jednou z najlepších prísad na naplnenie kozmetických prípravkov, ktoré vyrábaš doma,. Môžu byť použité na výrobu krémov, masiek, mydiel, pílingov, telových olejov. Sú veľmi univerzálne!

V Gran Velada si môžeš kúpiť vo vode rozpustné a olejnaté rastlinné extrakty . Prvé sú rozpustné vo vode, zatiaľ čo druhé sa dokonale miešajú s olejmi a tukmi. Nájdeš tu aj tinktúry, ktoré sú maceráciou rastlín v alkoholovom médiu.

Vo vode rozpustné rastlinné extrakty sú ideálne na pridanie do výrobkov, ktoré majú vodnú fázu, ako sú O/W krémy, masky, gély ... Medzitým sú výťažky z mastných rastlín skvelé na použitie v kozmetických prípravkoch, ktoré majú vysoké percento olejov, ako sú W/O krémy, telové oleje, pena. Tento typ prípravku je určený pre suchú a zrelú pokožku.

Naše rastlinné extrakty sú dodávané v tekutom stave, aby sa dali ľahko začleniť do domácich prípravkov. Vo všetkých prípadoch sa pridávajú na konci prípravku, aby si zachovali svoje vlastnosti neporušené a odporúčaná dávka použitia sa líši v závislosti od produktu, ktorý sa má vyrobiť, a príslušného extraktu. Normálne sa odporúčané množstvo pohybuje medzi 0,5 a 5% celkového vzorca, ale lepšie je pozrieť si odporúčané percento použitia pre každý produkt.

Rastlinné extrakty online

Tie z Gran Velada sú výťažky dobrej kvality a vysokej čistoty. V produktovom popise každého z nich budeš môcť poznať jeho hlavné charakteristiky, jeho vlastnosti, možné aplikácie a dávky použitia.

Pri výbere niektorých rastlinných extraktov je potrebné vziať do úvahy rôzne aspekty. Prvý z nich je ktoré extrakty chceš zahrnúť do tvojich receptúr a podľa toho si musíš vybrať vo vode rozpustný, mastný extrakt alebo tinktúru. Keďuž máš v tom jasno, ďalším aspektom, ktorý treba zvážiť, je, aké výhody chceš, aby priniesol do receptúry. To bude do značnej miery závisieť od vlastností tvojej pokožky a vlasov.

Rastlinné extrakty sa môžu navzájom kombinovať, aby sa zlepšili ich vlastnosti. Samozrejme, vždy pri rešpektovaní dávok použitia. Napríklad, ak sa chystáš pridať 10 g. rastlinných extraktov do výrobku, 6 g. môže byť jeden a 4 g. druhého. Týmto spôsobom získaš kozmetiku úplne prispôsobenú tvojej pokožke a vlasom.

Vyťaž maximum z rastlinných extraktov vytvorením vlastných výrobkov! Rastlinné extrakty s regulačnými a čistiacimi vlastnosťami mazu sú ideálne na výrobu prípravkov pre mastnú pleť. Masku si môžeš vyrobiť kombináciou s inými práškovými surovinami.

Nájdeš tu tiež rastlinné extrakty, ktoré vynikajú svojimi hydratačnými účinkami, takže sú ideálne na použitie ako zložky vlasových masiek alebo krémov. A to je presne jedna z výhod extraktov, s rovnakým produktom môžete obohatiť krémy, mydlá, masky ... Preto sú také nákladovo efektívne.

Ak hľadáš kozmetiku proti starnutiu, rozhodni sa pre rastlinné extrakty s antioxidačným účinkom. Rastlinné extrakty s antibakteriálnymi vlastnosťami sú ideálne na výrobu kozmetiky proti akné a objavíš tiež širokú škálu extraktov s anticelulitídou a remodelačným účinkom.

Predaj rastlinné extrakty

Odváž sa kúpiť rastlinné extrakty v Gran Velada a vychutnaj si všetky vlastnosti, ktoré prispejú k vytvoreniu tvojej kozmetike! Ak chceš zadať objednávku, stačí len kliknúť na rastlinný extrakt, ktorý sa ti najviac páči, vybrať požadované množstvo a spracovať nákup. Rastlinné extrakty predávame veľkoobchodne aj maloobchodne.