Farbivá na výrobu gélových sviečok

V tejto sekcii online obchodu Gran Velada máme k dispozícii širokú ponuku farbív pre gélové sviece. Predávajú sa v prášku, v obaloch rôznych veľkostí. Nájdeš hnedé, žlté, červené, ružové, zelené, modré, fialové ... Od jemných odtieňov po fluorescenčné farby.

Farbivá na výrobu gélových sviečok

Zoznam produktov

1/3

Najnovšie príspevky na blogu

Farbivo S pre gélové sviečky

V tejto sekcii internetového obchodu Gran Velada ti ponúkame rozsiahly katalóg farbív pre gélové sviečky. Predávajú sa v prášku, v nádobách rôznych veľkostí. Nájdeš tu zemité tóny, žltú, červenú, ružovú, zelenú, modrú, fialovú... Existujú od jemných tónov až po fosforeskujúce farby.

Tieto pigmenty sú dobrej kvality a vyznačujú sa stabilitou a odolnosťou. Okrem toho majú veľkú kapacitu na farbenie a nie je potrebné ich veľa používať. V produktovom popise každého z nich nájdeš viac informácií o ich technických vlastnostiach.

Pridanie farbiva do gélových sviečok je jednoduché. Akonáhle sa parafínový gél roztaví, naleje sa do sklenenej nádoby. Potom sa pridá práškové farbivo. Pridaj množstvo podľa chuti a niekoľko minút dobre premiešaj drevenou špachtľou, aby bolo všetko integrované do farby.

V závislosti od intenzity, ktorú chceš dosiahnuť, budeš musieť pridať viac alebo menej sfarbenia. Odporúča sa pridávať trochu po kúsku, kým nedosiahnete požadovaný tón. Keď sa farbivo dobre rozpustí a nie sú žiadne hrudky, zmes sa môže naliať do zvolenej nádoby.

V Gran Velada nájdeš širokú škálu farieb, ktoré ti umožnia získať veľmi farebné a nápadné sviečky. S rovnakým sfarbením môžeš získať sviečku v pastelovom tóne alebo intenzívnu a živú farbu. Všetko bude závisieť od konečného množstva, ktoré pridáš do parafínového gélu.

V tejto časti nájdeš okrem farbív aj sľudy a perlete. S týmito produktmi získaš malé dotyky jasu a svietivosti vo tvojich gélových sviečkach. Sľuda im dodá odrazy rôznych farieb, ako je zlato, koral, čokoládovo hnedá, fialová ... V tomto prípade sa tiež odporúča pridávať malé množstvá, kým sa nedosiahne očakávaný účinok.