Domáce masážne sviečkové oleje, telové mlieka a vosky

Základné prísady na výrobu masážnych sviečok sú tri: vosk, esenciálne oleje a maslo. K zoznamu je potrebné pridať aj zápalku a obal. S týmito produktmi môžeš ľahko vyrobiť domáce masážne sviečky, ako pre príjemný relaxačný čas pre dvojicu, tak pre tvoj biznis, ak máš spa alebo masážny salón. V tejto sekcii si môžeš kúpiť prísady na výrobu masážnych sviečok: vosky, oleje a maslo. Navyše, v našom online obchode máme k dispozícii všetky ostatné potrebné materiály. Takže v krátkom čase a pohodlne a bezpečne si môžeš kúpiť všetky produkty. My sa postaráme o to, aby sme ti to doručili domov a môžeš sa pustiť do práce.

Domáce masážne sviečkové oleje, telové mlieka a vosky

Najnovšie príspevky na blogu

ZLOŽKY NA VÝROBU MASÁŽNYCH SVIEČOK

Prísady na výrobu masážnych sviečok doma sú v podstate tri: vosk, éterické oleje a maslá. Do zoznamu sa bude tiež musieť pridať knôt a kontajner. S týmito výrobkami môžeš ľahko vyrobiť masážne sviečky pre domácich majstrov a môžeš si vychutnať relaxačný okamih vo dvojici a pre tvoje podnikanie, ak máš kúpele alebo masážne centrum. V tejto sekcii si môžeš kúpiť ingrediencie na výrobu masážnych sviečok: vosky, oleje a maslá. Okrem toho sme ti v našom internetovom obchode dávame k dispozícii zvyšok potrebných materiálov. Vo veľmi krátkom čase a pohodlným a bezpečným spôsobom tak môžeš získať všetky produkty. Postaráme sa o to, aby si si ho odniesl/a domov a môžeš sa pustiť do práce.

Pri výrobe masážnych sviečok je dôležité, aby vosk, ktorý si vyberieme, bol kozmetický, pretože ho budeme aplikovať na pokožku a mať nízku teplotu topenia, aby sme ju nespálili, keď ju potrieme. Je tiež dôležité, aby bol mäkký, zvlhčujúci a ľahko sa rozotieral. Všetky tieto požiadavky spĺňajú vosky na masážne sviečky v tejto časti. Existuje napríklad prírodný včelí vosk alebo sójový vosk, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a nemá žiadne ropné deriváty.

Po výbere vosku bude potrebné zvoliť maslo, aby sme poskytli dodatočnú hydratáciu a poskytli masážnej sviečke vlastnosti pre našu pokožku, pridáme éterické oleje. V Gran Velade máme široký katalóg olejov. V závislosti od výhod, ktoré hľadáš sa musíš rozhodnúť pre jednu alebo druhú variantu. Môžu byť zmiešané, vždy rešpektujúc proporcie vzorca, aby sa dosiahol očakávaný výsledok. V našich blogoch môžeš krok za krokom vidieť, ako vyrobiť tento typ sviečok.

Napríklad, ak chceš, aby ťa masáž naplnila energiou, môžeš sa rozhodnúť pre pomarančový a škoricový esenciálny olej. Ak hľadáš opak, to znamená relaxáciu a odpočinok, levanduľový esenciálny olej ti pomôže. Ak chceš získať extra hydratáciu v pokožke, mandľový olej bude naším najlepším spojencom a pre anticelulitídny účinok môžeme kombinovať esenciálny olej z cyprusu, rozmarínu a citrónu. Medzitým kafrový olej zmierni bolesť svalov a kĺbov. Preto je ideálny pre tento typ sviečok.