Nádoby na výrobu aromatických sviečok

Rozsiahly katalóg nádob na sviečky v rôznych materiáloch, veľkostiach, farbách a formátoch. Sú sklenené, recyklované sklo, plast alebo metakrylát. Všetky veľmi dobre znášajú vysoké teploty a sú dobrej kvality.

Nádoby na výrobu aromatických sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Nádoby na sviečky

Rozsiahly katalóg nádob na sviečky v rôznych materiáloch, veľkostiach, farbách a formátoch. Existujú sklo, recyklované sklo, plast alebo metakrylát. Všetky veľmi dobre odolávajú vysokým teplotám a sú kvalitné.

V ktorejkoľvek z týchto nádob na sviečky nájdeš veľmi ľahké urobiť svoje domáce sviečky. Sú ideálne na výrobu vonných sviečok, ale môžeš ich použiť aj na výrobu farebných, dekoratívnych sviečok ... Ty sa rozhodneš! Je to jedna z výhod stávkovania na domácich majstrov.

Vonné sviečky majú vysoké percento esencie, čo spôsobuje, že vosk alebo parafín sa stáva mäkším a menej konzistentným. Preto sa zvyčajne tento typ sviečok vyrába špeciálne poháre, ako sú tie, ktoré nájdeš v Gran Velada.

Napríklad máme hliníkové nádoby s vekom, rôznej kapacity. Sú ideálne na personalizáciu a darčeky na svadby, krstu alebo prijímania. Bude to ekonomický, praktický a originálny darček.

Plastové nádoby na sviečky majú veľkú výhodu: nevytvárajú vzduchové bubliny, takže konečný výsledok je dokonalý. Je to preto, že plast nevychladne a udržiava sa pri dobrej teplote. Pretože medzi teplotou vosku a teplotou nádoby nie je veľký kontrast, nie sú tam žiadne škvrny ani vzduchové bubliny.

Vyrobené zo skla nájdeš prázdne poháre rôznych tvarov, farebné poháre, iné priehľadné s korkovými viečkami. Možnosti sú veľmi rozmanité. Dali sme ti k dispozícii aj metakrylátové nádoby na výrobu aromatických čajových sviečok. Existujú okrúhle, srdcovité...

Výroba vonných sviečok s týmito pohármi bude veľmi jednoduchá. Jednoducho roztop vosk, pridaj odporúčané množstvo esencie a niekoľko kvapiek tekutého farbiva a nalej zmes do zvolenej nádoby. Umiestni knôt a budeš mať sviečku pripravenú na použitie.

Veľkoobchodné poháre na sviečky

Okrem nádob v tejto časti objavíš širokú škálu materiálov na ozdobenie konečného výsledku. K dispozícii sú samolepky, ozdobné stuhy, sadrové figúrky. S týmito produktmi získaš povrchovú úpravu.

V našich blogoch nájdeš receptúry na výrobu vonných sviečok krok za krokom. Okrem toho môžeš objaviť nápady a návrhy, ktoré ťa inšpirujú k ozdobeniu obalu a získaniu pekného darčeka pre hosťa. Pamätaj, že niektoré z týchto nálepiek je možné prispôsobiť.

V Gran Velada si môžeškúpiť veľkoobchodné a maloobchodné nádoby na sviečky . Zadaj objednávku online a dostaneš ju na uvedenú adresu. V produktovom popise každej z nich nájdeš viac informácií o ich technických vlastnostiach, rozmeroch a kapacite.