Výroba sviečok a lucerien

Ak ťa sviečky tak zaujímajú ako nás, vitaj, pretože v Gran Velada ti ukážeme, ako si ich vyrobiť doma. Okrem voskov máme k dispozícii všetko ostatné, čo potrebuješ na ich výrobu doma: kvalitné suroviny a praktické a presné informácie o technikách a výrobnom procese. Sme jedným z najkompletnejších online obchodov v sektore! Nájdeš tu stovky produktov, a dodáš svojim sviečkam tvar. S našimi materiálmi a tvojou tvorivosťou dosiahneš jedinečné dizajny, ktoré sú ideálne na dekoráciu domova, na darovanie a dokonca na predaj. Áno, dobre počuješ, na predaj! Mnohí z našich zákazníkov založili malé podniky s ručne vyrábanými sviečkami a veľmi dobre im to fungujú.

Výroba sviečok a lucerien

Najnovšie príspevky na blogu

Ako vyrobiť sviečky

Ak máš nadšenie pre sviečky rovnako ako my, máte sme radi, pretože v Gran Velada ťa naučíme vyrábať sviečky. Okrem toho tu nájdeš na dosah ruky všetko, čo potrebuješ na ich výrobu doma: kvalitné suroviny a praktické a presné informácie o technikách a procese spracovania.

Sme jedným z najkompletnejších internetových obchodov v tomto odvetví! Nájdeš tu stovky produktov, na výrobu svojich sviečok. S našimi materiálmi a tvojou kreativitou získaš jedinečné vzory, ktoré sú ideálne na výzdobu domova, na rozdávanie a dokonca aj na predaj. Áno, dobre počuješ, na predaj! Mnoho našich klientov založilo malé podniky súvisiace s ručne vyrábanými sviečkami a fungujú veľmi dobre.

Nech už je tvoj cieľ akýkoľvek, radi sa staneme tvojim dôveryhodným dodávateľom. Ponúkame ti tiež bezplatné a personalizované poradenstvo a budeme zdieľať s tebou naše skúsenosti, ktoré sme nazhromaždili počas všetkých týchto rokov.

Vosky, prísady, formy, knôty, farbivá, aromatické esencie, éterické oleje, nádoby, dekoratívne prvky... Kompletný katalóg k dispozícii! Naším cieľom je, aby výroba sviečok bola čo najjednoduchšia a dosahovala dobré výsledky, preto máme k dispozícii všetko, čo budeš potrebovať.

Jednou z veľkých výhod výroby vlastných sviečok je, že ich môžeš prispôsobiť, dať im svoj osobný nádych, zvoliť arómu, farbu a dokonca aj tvar. Okrem toho je ďalším dôležitým faktorom, ktorý treba vziať do úvahy, hospodársky aspekt. Napríklad s kilogramom vosku GV-35, ktorý stojí okolo 5 eur, môžeš vyrobiť až 10 vonných sviečok v závislosti od nádoby, ktorú použiješ.

Samozrejme nezabúdame na dôležitosť výberu ingrediencií, čo je základný aspekt, ak chceš staviť na prírodné alebo vegánske sviečky. Ich výroba doma ti umožňuje vždy kontrolovať, ktoré prísady sú súčasťou prípravy.

Ako vyrobiť domáce sviečky

Hlavnou zložkou pri výrobe sviečok doma je vosk. Bez neho začať nemôžeš! Jeho dobrý výber je nevyhnutný na to, aby výsledky zodpovedali očakávaniam. A je to tak, že nie všetky vosky slúžia na výrobu akéhokoľvek typu sviečky. Nájdeš tu široký sortiment: prírodného pôvodu, 100%prírodný, na výrobu aromatických sviečok, masážnych sviečok, sviečok v rôznych tvarov... Veľmi kompletný katalóg, špeciálne vybraný tak, aby sa pokúsil reagovať na všetky potreby.

To isté platí pre knôty, materiál, ktorý je tiež veľmi dôležitý pri výrobe. Nájdeš tu voskované, ekologické, ploché,.. Vstúp do kategórie knôtov na sviečky a prečítaj si podrobné informácie a rady, ktorý z nich kúpiť.

A aké by boli sviečky, keby nevoňali skvele? V Gran Velada máme katalóg s viac ako 300 vôňami, takže si svoje sviečky môžeš parfumovať podľa svojich predstáv. Citrusové, sladké, krémové, kvetinové arómy... Ktorú si vyberieš?

Farby na sviečky ti pomôžu dosiahnuť pútavý vzhľad. U nás nájdeš exkluzívne produkty, s ktorými dosiahneš skvelé výsledky. Nájdeš tu aj špeciálne farby na sviečky, laky... Tieto materiály ti pomôžu urobiť konečnú povrchovú úpravu veľkolepou.

Ak chceš vyrobiť dekoratívne sviečky s originálnymi tvarmi, formy nemôžu chýbať. Máme pre teba najkompletnejší katalóg na trhu. Ak sa chystáš pripraviť vonné sviečky v nádobe, môžeš sa rozhodnúť pre nádoby na sviečky, ktoré máme k dispozícii v našom internetovom obchode. Poháre, plechovky, ozdobné nádoby... Široký sortiment jediným kliknutím!

Ak sa ti páčia sviečky, ale nemáš odvahu ich vyrobiť, pretože si myslíš, že sú komplikované alebo preto, že máš málo času, štartovacie balíčky sú skvelou voľbou, ako začať. Výhoda? Dodávajú sa so všetkými potrebnými materiálmi: vosk, formy, knôt, farbivá, esencie... a návodom na použitie, kde je vysvetlené, ako vyrobiť sviečky krok za krokom. Odlož výhovorky a začni experimentovať!

Nakoniec ťa už len musíme privítať v nádhernom svete ručne vyrábaných sviečok. Pusti sa do práce.