Vyrob si domáce olejové mydlo

Ak chceš vstúpiť do úžasného sveta domáceho mydla, v Gran Velada máme pre teba širokú škálu ingrediencií a materiálov na ich výrobu úplne ručne. Cieľom je výroba vlastného domáceho mydla na základe potrieb tvojej pokožky prirodzene a s kvalitnými produktmi. Tu nájdeš všetko potrebné: oleje, maslá, vosky, formy, farbivá, esencie, účinné látky ... Máme širokú škálu produktov na výrobu recepúry na domáce mydlo, ktoré sa ti najviac páči. Vyrobenie doma ti umožňuje vytvoriť úplne personalizované mydlá, používať rôzne typy olejov, aróm a farieb, ktoré dodajú vašemu domácemu mydlu veľmi osobný dotyk. Získaj prísady prvej triedy na výrobu domáceho mydla plného pozitívnych vlastností na každodennú starostlivosť o pokožku!

Vyrob si domáce olejové mydlo

Najnovšie príspevky na blogu

Domáce mydlo

Ak chceš vstúpiť do nádherného sveta domáceho mydla, v Gran Velada ti dáme k dispozícii širokú škálu prísad a materiálov na ich výrobu úplne ručne.

Cieľom je výroba vlastného domáceho mydla na základe potrieb tvojej pokožky prirodzene as kvalitnými výrobkami. Tu nájdeš to, čo potrebuješ: oleje, maslá, vosky, formy, farbivá, esencie, účinné látky... Máme širokú škálu produktov, takže si môžeš pripraviť receptúru na domáce mydlo, ktorý sa ti páči.

Robiť to doma ti umožní vytvoriť úplne personalizované mydlá s použitím rôznych druhov olejov, aróm a farieb, ktoré dodajú tvojmu domácemu mydlu veľmi osobný nádych.

Získajte najkvalitnejšie prísady na výrobu domáceho mydla nabitého vlastnosťami pre každodennú starostlivosť o pleť!

Prírodné mydlo

Sortiment výrobkov je taký široký, že ťa pravdepodobne zaujíma, čo je potrebné na výrobu prírodného mydla. Základy, ktoré nemôžu chýbať v žiadnom recepte, sú: sóda alebo potaš, oleje a voda. Pri výbere medzi sódou alebo potašou maj na pamäti, že sóda je určená na výrobu tuhého mydla, zatiaľ čo potaš sa používa na tekuté mydlá.

Do tohto zoznamu možno pridať: farbivá, esencie, prírodné rastliny, rastlinné extrakty, íly, kaly, účinné látky, konzervačné látky... V závislosti od produktov, ktoré používaš, dostanete jeden alebo druhý typ ručne vyrábaného mydla.

Dali sme ti tiež k dispozícii všetok riad, ktorý budeš potrebovať na výrobu prírodného mydla: váhy, teplomery, formy, odmerky, ako sú poháre alebo rukavice, rezačky ... Tieto prvky sú nevyhnutné na prípravu prírodného mydla s úplným komfortom.

Prezri si túto sekciu a uži si výber materiálov na vytvorenie vlastného prírodného mydla. Ak máš akékoľvek otázky, môžeš kontaktovať náš sím zákazníckej podpory. Okrem toho sa v našich blogoch môžeš dozvedieť, ako vyrobiť prírodné mydlo vďaka veľkému množstvu bezplatných receptúr, ktoré ťa prevedú celým procesom.

Pri výrobe ručne vyrábaného mydla je výber správnych produktov nevyhnutný na to, aby bola receptúra dokonalá. Naším cieľom je dať ti k dispozícii potrebné materiály na výber tých, ktoré najlepšie vyhovujú tvojim potrebám.

Ručne vyrábané mydlo

Ak chceš vyrobiť ručne vyrobené mydlo v tuhom stave, nemôžeš vynechať sódu, pretože je zodpovedná za uprednostňovanie procesu známeho ako zmydelnenie. Prvým krokom je kombinovať sódu s vodou na vytvorenie toho, čo je známe ako bielidlo.

Rastlinné oleje a tuky sú tiež nevyhnutné na výrobu domáceho mydla. Tieto budú zodpovedné za poskytnutie mydla s vlastnosťami a konečnými charakteristikami. Niektoré z najbežnejších rastlinných olejov na výrobu mydiel sú kokos, mandle, olej, palma, bambucké maslo ... Môžu byť navzájom kombinované v správnom pomere.

Ak chceš domáce mydlo s farbou, môžeš pridať rôzne druhy farbív, ako sú práškové pigmenty, tekuté farbivá, prírodné ... V Gran Velada máme širokú paletu farieb.

Ďalším krokom by bolo pridanie arómy. Najlepšou možnosťou je použiť éterické oleje, ako je levanduľa, citrón, citronela. Tieto, okrem toho, že poskytujú zápach, poskytnú mydlu výhody pre pokožku. Esenciálne oleje sú čisté a prírodné a získavajú sa destiláciou určitých rastlín vodnou parou.

Ďalším spôsobom, ako obohatiť svoje prírodné mydlo, sú aktívne zložky, ako je mlieko, íly, rastlinné extrakty, kaly, prírodné rastliny ... Všetky tieto prísady je možné zakúpiť aj v našom internetovom obchode.

Akonáhle máte recept pripravený, môžeš dať požadovaný tvar ručne vyrobenému mydlu s formami, či už silikónovými alebo drevenými. Získate profesionálne výsledky! Za pár dní budú suché a môžeš ich nakrájať na pilulky. Pamätajte, že ručne vyrobené mydlo musí odpočívať 40 dní, aby sa zmydelnilo. Po uplynutí tejto doby budú tvoje domáce mydlo pripravené na použitie.

Nezabudni dokončiť 10 tvojho domáceho mydla s našimi obalovými výrobkami: špeciálne papiere na balenie mydiel, tašiek, ozdobných pások, nálepiek ... Existuje veľa možností!