Bylinné aromatické esencie na výrobu parfumu

Prirodzené a čerstvé, také sú bylinkové esencie, ktoré si môžeš kúpiť v Gran Velada. Tu nájdeš osviežujúce esencie ako rozmarín, tymián, zelený čaj alebo bambus.

Bylinné aromatické esencie na výrobu parfumu

Najnovšie príspevky na blogu

Bylinné esencie

Prírodné a svieže, to sú bylinné esencie , ktoré si môžeš kúpiť v Gran Velada. Nájdeš tu osviežujúce esencie ako rozmarín, tymián, zelený čaj alebo bambus.

Sú to aromatické esencie, ktoré evokujú prírodu a prenesú ťa do krajiny sviežosti, pokoja a relaxácie. Je to rodina vôní, ktoré sú spojené so zelenou farbou. Ľahké, svieže, energické a optimistické vône, ktoré sú najvhodnejšie na výrobu domácich parfumov pre tvoj každodenný život. Získaš sviežu a prírodnú vôňu, ktorá pomôže zvýšiť sebavedomie.

V týchto esenciách nájdeš tie, ktoré sú inšpirované bylinkami a aromatickými rastlinami, ako je bazalka, mäta pieporná, levanduľa alebo tymián, a ďalšie, ktoré ti pripomínajú les, pole a vôňu čerstvo pokosenej trávy, ako je borovica, aloe vera alebo seno.

Katalóg bylinných esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Okrem toho nájdeš sladké, ovocné, práškové arómy s korenistými tónmi ... Získaj tvoj obľúbený a získaš parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom popise každej z aromatických esencií nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.

Vyrábaj parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíš zriediť, aby sa vytvoril parfum. Môžeš ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžeš tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť bylinné esencie a ostatné prísady a materiály, ktoré budeš potrebovať na výrobu tvojho domáceho parfumu. Pamätaj, že proces zahřňa alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíš desiatky pohárov, kde si môžeš zabaliť tvoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chceš uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa ti páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ju dostaneš na uvedenú adresu.