Nápojovéaromatické esencie na výrobu parfumov

Chceš dať tvojim domácim parfémom originálny a nový bod? Nápojové vône sú dokonalé na prekvapenie exkluzívnym a sofistikovaným arómou. Sú to arómové esencie inšpirované arómami najobľúbenejších a najvyberanejších nápojov. Šampanské a jahody, mojito, pina colada alebo káva sú len niektoré z tých, ktoré tu nájdeš.

Nápojovéaromatické esencie  na výrobu parfumov

Najnovšie príspevky na blogu

Nápojové esencie

Chceš dať originálny a nový zmysel tvojim domácim parfumom? Nápojové esencie sú ideálne na prekvapenie exkluzívnou a sofistikovanou arómou. Sú to aromatické esencie inšpirované arómami najobľúbenejších a najkrajších nápojov. Šampanské a jahody, mojito, piña colada alebo káva sú len niektoré z tých, ktoré tu nájdeš.

V týchto esenciách môžeš ľahko rozpoznať najcharakteristickejšie vlastnosti týchto populárnych nápojov. Perfektne sa kombinujú s kvetinovými a ovocnými tónmi, ako aj so sladkými esenciami. Tento typ arómy je čoraz viac prítomný vo svete parfumérie. Preto ti odporúčame zahrnúť tieto esencie do tvojich domácich parfumov.

Katalóg esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Nájdeš tu citrusové, kvetinové, ovocné, práškové arómy s drevitými tónmi ... Získajš tvoj obľúbený a získaš parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom popise každej z aromatických esencií nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.

Vyrábaj parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíš zriediť, aby sa vytvoril parfum. Môžeš ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžeš tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť nápojové esencie a ostatné prísady a materiály, ktoré budeš potrebovať na výrobu tvojho domáceho parfumu. Pamätaj, že proces zahrňa alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíš desiatky pohárov, kde si môžeš zabaliť tvoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chceš uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa ti páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ju dostaneš na uvedenú adresu.