Aromatické esencie pre všetky typy osviežovačov vzduchu

Vyber si z našich vôní na vytvorenie vonných tyčiniek, ktoré sa ti najviac páčia a naplň tvoj dom, kanceláriu, auto príjemnou vôňou. K dispozícii máš viac ako 300 vôní: sladké, citrusové, exotické, ovocné, bylinkové, kvetinové ... Tieto vône sú veľmi všestranné a s nimi vytvorenie domácich vonných tyčiniek je veľmi jednoduché. Stačí si vybrať vôňu, ktorá sa ti najviac páči a pustiť sa do práce.

Aromatické esencie pre všetky typy osviežovačov vzduchu

Najnovšie príspevky na blogu

Esencie na výrobu osviežovačov vzduchu

Vyber si z našich esencií, aby sa osviežovače vzduchu stali tými, ktoré sa ti najviac páčia a zaplavili tvoj domov, kanceláriu, auto príjemnou vôňou.... K dispozícii nájdeš viac ako 300 esencií: sladké, citrusové, exotické, ovocné, bylinné, kvetinové... Tieto esencie sú veľmi všestranné a s nimi bude výroba domácich osviežovačov vzduchu veľmi jednoduchá. Musíš si len zaobstarať vôňu, ktorá sa ti najviac páči, a pustiť sa do práce.

S našimi aromatickými esenciami môžeš vyrábať mikádo, voňavé keramické figúrky, aromatické vrecká, kadidlo, osviežovače vzduchu do auta, parfumovaný vosk, piesok ... Možnosti sú obrovské. Okrem toho, pretože sú koncentrované a veľmi rýchlo sa rozptyľujú , s malou nádobou môžeš vyrobiť niekoľko z týchto osviežovačov vzduchu. Preto sú tak nákladovo efektívne a všestranné.

Tieto esencie nie sú parfumy samy o sebe, sú základom pre aromatizáciu tvojho domova, ako chceš. Stačí zmiešať tieto vône s 96 ° alkoholom v správnom pomere a získaš domáci osviežovač vzduchu. V našich blogoch môžeš vidieť návody, kde je krok za krokom vysvetlené, ako vyrobiť tento typ osviežovačov vzduchu.

Dávame ti k dispozícii desiatky aromatických esencií na výber tú, ktorá sa ti páči najviac. V produktovom popise nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchovej pyramíde. V závislosti od prostredia, ktoré chceš dosiahnuť sa musíš rozhodnúť pre jednu alebo druhú.

Ak chceš domáci osviežovač vzduchu so sladkým nádychom, môžeš sa rozhodnúť pre esencie ako vanilka, čokoláda alebo škorica. Ak dávaš prednosť ovocným arómam, môžeš si vybrať zo širokej škály, ako je mango, pomaranč, jahoda, citrón... Pre milovníkov kvetinových esencií máme široký katalóg s vôňou kvetu levandule, ruže ...

Práca s nimi je veľmi jednoduchá, stačí dať dohromady správne množstvo s 96 ° alkoholom, nechať zmes odpočívať a začať si užívať jej dobrú arómu. Osviežovače vzduchu, ktoré dostaneš, sú ideálne aj na darčeky. V skutočnosti sú skvelou možnosťou, ako ich darovať ako svadobný darček. Bude to originálny a veľmi lacný darček.