Hydrolaty a kozmetické mlieka na výrobu masiek

V tejto sekcii Gran Velada nájdeš kvetinové vody a kozmetické mlieka na vytvorenie vlastných prírodných masky. Pomocou nich môžeš starostlivo ošetriť, vyčistiť a hydratovať pokožku. Okrem kvetinových vôd máme k dispozícii rôzne druhy kozmetického mlieka a jogurtového prášku a môžešsi vytvoriť masky, ktoré najlepšie vyhovujú tvojej pokožke a vlasom.

Hydrolaty a kozmetické mlieka na výrobu masiek

Najnovšie príspevky na blogu

Prírodné masky

V tejto časti Gran Velada nájdeš kvetinové vody a kozmetické mlieka na výrobu vlastných prírodných masiek. S nimi sa budeš môcť starať, čistiť a zvlhčovať pokožku. Okrem kvetinových vôd ti ponúkame rôzne druhy kozmetických mliek a jogurtového prášku a môžeš si vyrobiť masky, ktoré najlepšie vyhovujú tvojej pokožke a vlasom.

Pri výrobe masiek, tvárových aj kapilárnych, je dôležitou súčasťou receptúry demineralizovaná voda. Ak chceš ďalej obohatiť tvoje domáce prípravky, môžeš túto vodu nahradiť hydrolátmi, ktoré ti prinesú výhody kvetov. Napríklad, ak chceš urobiť masku na boj proti akné, môžeš zmiešať zelenú hlinku s hydrolátom ruže. Získaš ideálny prírodný a domáci produkt.

Ak chceš tónovať a osviežiť pokožku, môžeš kombinovať kaolínovú bielu hlinu s hydrolátom ruže. V produktovom popise nájdeš podrobnejšie informácie o vlastnostiach každej z kvetinových vôd. Všetky sú nabité pozitívnymi vlastnosťami a pomôžu rozmaznávať tvoju pokožku a vlasy.

Presne jedným z najlepších spojencov pri starostlivosti o vlasy je kozie mlieko. Môžeš ho zahrnúť do masky spolu s keratínom na zvlhčenie suchých vlasov. Okrem toho získaš extra lesk.

Ďalším z hviezdnych produktov, pokiaľ ide o výrobu prírodných masiek, je jogurt. V Gran Velada nájdeš jogurtový prášok, ktorý perfektne drží po dlhú dobu. Ak sa niečo vyznačuje vysokou hydratačnou silou. Pomáha vyhladzovať pokožku a redukuje vrásky. Okrem toho je skvelým spojencom proti akné. Môžeš si vyrobiť exfoliačnú masku s jogurtom a ovsenými vločkami. Ak zameníš ovsené vločky za med, budeš mať hydratačnú masku, ideálnu pre suchú pokožku.