Knôty a nástroje na výrobu sviečok

Potrebné materiály na vytvorenie sviečok, ak ich chceš vyrobiť ručne, nájdeš ich v internetovom obchode Gran Velada. K dispozícii máme veľký výber ingrediencií, aby bolo vytvorenie prírodných sviečok jednoduché, zábavné a cenovo dostupné. Môžeš si kúpiť od prírodných voskov až po čisté esenciálne oleje alebo pigmenty.

Knôty a nástroje na výrobu sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Materiály na výrobu sviečok

Materiály na výrobu sviečok, ktoré budeš potrebovať, ak ich chceš vyrobiť ručne, nájdeš ich v internetovom obchode Gran Velada. Máme k dispozícii širokú škálu ingrediencií, takže výroba prírodných sviečok je jednoduchá, zábavná a ekonomická. Môžeš si kúpiť od prírodných voskov až po čisté éterické oleje alebo pigmenty.

Okrem toho v tejto časti nájdeš knôty a nástroje, ktoré budú veľkou pomocou pri výrobe domácich sviečok. Môžeš si napríklad kúpiť organický knôt pre tvoju výrobu. Niečo zásadné pri výbere knôtu je zvoliť správny priemer. V závislosti od toho, akú veľkú sviečku sa chystáš vyrobiť, budeš si musieť kúpiť jednu alebo druhú. V Gran Velada je knôt na sviečky 1-2 cm; 3-4 cm; 5-6 cm; alebo 7-8 cm. Môžeš si kúpiť meter, desať alebo päťdesiat.

Aby sme presne odvážili prísady a aby bola príprava dokonalá, dávame ti k dispozícii presnú digitálnu váhu. Okrem toho si môžeš kúpiť teplomer. Pri výrobe domácich sviečok je veľmi dôležité kontrolovať teplotu vosku, keď sa topí.

Ďalším materiálom, ktorý nemôže chýbať pri výrobe prírodných sviečok, je Pasteurova pipeta, ktorá ti umožní zmerať správne množstvo éterických olejov. Jednorazové drevené špachtle sú tiež dôležité počas procesu, aby sa dobre odstránili všetky zložky. V tejto časti nájdeš odmerné lyžice, ideálne na výpočet pigmentu, ktorý pridáš, a rukavice a okuliare na prácu s príslušnými ochrannými opatreniami. Všetky materiály sú kvalitné a väčšina z nich tiposlúži na neskoršie použitie. Preto sú veľmi ziskové.