Esencie na výrobu parfumov pre ženy

Ak ťa zaujíma, kde kúpiť esencie na výrobu parfumov, v Gran Velada ti ponúkame široký sortiment vôní na výrobu domácich kolínskych vôní. Máme približne tridsať rôznych druhov kontratypov na výrobu vyvážených dámskych parfumov podobných s komerčnými kolínskymi vodami. Okrem toho máme vôňu exkluzívnu pre Gran Velada: "Rose Marine". Je to vôňa špeciálne vytvorená našimi parfumérmi s kvetinovými, morskými, vodnými a sladkými tónmi.

Esencie na výrobu parfumov pre ženy

Najnovšie príspevky na blogu

Kde kúpiť esencie na výrobu parfumov

Ak ťa zaujíma, kde kúpiť esencie na výrobu parfumov, v Gran Velada ti ponúkame široký sortiment vôní na výrobu domácich kolínskych vôní. Máme približne tridsať rôznych druhov kontratypov na výrobu vyvážených dámskych parfumov podobných s komerčnými kolínskymi vodami. Okrem toho máme vôňu exkluzívnu pre Gran Velada: "Rose Marine". Je to vôňa špeciálne vytvorená našimi parfumérmi s kvetinovými, morskými, vodnými a sladkými tónmi.

Z koncentrovaných esencií v našom online obchode si môžeš vyrobiť parfumy a kolínske vody, ktoré sa vyrovnajú najobľúbenejším vôňam predávaných v parfumériách. Poskytujeme ti všetky potrebné materiály a bezplatné návody na výrobu týchto vysokokvalitných vyvážených parfumov, ktoré sú rovnocenné so známymi parfumami. Ich výroba je veľmi jednoduchá: 50 ml vybranej vône sa zmieša s 283 gr. 96º alkoholu v sklenenej nádobke. Pridá sa fixačné činidlo na parfumy, aby vôňa pretrvala na pokožke, a nechá sa macerovať 20 dní v tesne uzavretej nádobe. Výsledok: tvoja obľúbená kolínska voda vyrobená úplne ručne.

Kontratypy, ktoré predávame v spoločnosti Gran Velada, nie sú samy o sebe rovnocenné parfumy, pretože neobsahujú vodu ani alkohol. Sú základom na výrobu domácich parfumov. Ich výroba je rýchla, jednoduchá a predovšetkým cenovo výhodná. S našimi ekvivalentnými parfumovými esenciami pre ženy si môžeš vyrobiť vlastné kolínske vody a budú oveľa lacnejšie.

Tieto esencie sa predávajú v nádobách rôznych veľkostí, od 50 ml až po jeden liter. V závislosti od množstva, ktoré si kúpiš, bude cena výhodnejšia. Kliknutím na každý kontratyp si môžeš pozrieť podrobnejšie informácie o jeho zložení a známej kolínskej vode, ktorej sa podobajú.