Parfumové kontratypy pre soli a bomby do kúpeľa

Vieš si predstaviť soli do kúpeľa alebo bomby do kúpeľa s vôňou tvojho obľúbeného parfumu? S prototypmi vôní na domáce kúpeľové soli a bomby do kúpeľa to zvládneš bez míňania veľa peňazí a bez zbytočného strácania času. Jeho výroba je veľmi jednoduchá a ľahká, stačí pridať niekoľko kvapiek vybraného protitypu parfumu do základov, ktoré nájdeš v našom online obchode. Takto si môžeš vychutnať relaxačný kúpeľ s vôňou tvojej obľúbenej kolínskej vody.

Parfumové kontratypy pre soli a bomby do kúpeľa

Najnovšie príspevky na blogu

Kontratypy vôní pre soli a domáce bomby do kúpeľa

Vieš si predstaviť soli do kúpeľa alebo bomby do kúpeľa s vôňou tvojho obľúbeného parfumu? S kontratypmi vôní na domáce kúpeľové soli a bomby do kúpeľa to zvládneš bez míňania veľa peňazí a bez zbytočného strácania času. Jeho výroba je veľmi jednoduchá a ľahká, stačí pridať niekoľko kvapiek vybraného kontratypu parfumu do základov, ktoré nájdeš v našom online obchode. Takto si môžeš vychutnať relaxačný kúpeľ s vôňou tvojej obľúbenej kolínskej vody.

V závislosti od intenzity arómy, ktorú chceš dosiahnuť, pridáš viac alebo menej kvapiek zvoleného kontratypu. V prípade vonných solí sa odporúča pridávať po troškách a skúšať po troškách, kým nedosiahneš požadovaný výsledok. Ak chceš dosiahnuť veľmi intenzívnu vôňu, stačí pridať o niekoľko kvapiek viac, a ak chceš menej vône, zvoľ menšie množstvo.

Pamätaj, že tieto vône sú koncentrované. Takže stačí niekoľko kvapiek na prevoňanie tvojich solí  a bômb do kúpeľa. Sú  cenovo výhodné. Nezabudni, že nimi môžeš prevoňať mnoho ďalších výrobkov, ako sú mydlá, telové krémy alebo osviežovače vzduchu. A samozrejme, môžeš si vyrobiť vlastné kolínske vody.

V našom internetovom obchode nájdeš unisex, mužské, ženské a detské kontratypy vôní. K dispozícii je množstvo parfumových esencií, z ktorých si môžeš vybrať tú, ktorá sa ti páči najviac. Máme desiatky kontratypov, niektoré so sladkým nádychom, iné citrusové, kvetinové, bavlnené... V produktovom liste nájdeš podrobnejšie informácie o ich vlastnostiach a ich olfaktorickej pyramíde.