Konzervačné látky pre masážne oleje

S použitím konzervantov pre masážne oleje, ktoré nájdeš v tejto sekcii, môžeš predĺžiť životnosť vlastných domácich výrobkov. Konkrétne ti ponúkame antioxidantné konzervanty, ktoré zabraňujú zhnitiu masážnych olejov a zhoršeniu vzhľadu produktu, to znamená zmena farby alebo vône s časom.

Konzervačné látky pre masážne oleje

Najnovšie príspevky na blogu

Konzervačné látky

S konzervačnými látkami pre masážne oleje, ktoré nájdeš v tejto časti, budeš môcť remeselným spôsobom predĺžiť trvanlivosť prípravkov, ktoré vyrábaš doma. Konkrétne ti dávame k dispozícii antioxidačné konzervačné látky, ktoré zabraňujú stuchnutiu masážnych olejov a zhoršeniu vzhľadu produktu, to znamená zmene farby alebo vône v priebehu času.

Vitamín E je prírodný antioxidant a konzervačná látka. Je rozpustný iba v olejoch a pomáha ich chrániť a chrániť pred oxidačnými činidlami. Pridanie minimálneho množstva vitamínu E spôsobí, že domáce masážne oleje si zachovajú farbu a vôňu prvého dňa dlhšie. Jednoducho pridaj niekoľko kvapiek vitamínu E do masážnych olejov, aby sa zachovali viac a lepšie.

V Gran Velada si môžeš kúpiť vitamín E v pohodlnej a praktickej plastovej nádobe s dávkovacím uzáverom. Týmto spôsobom sa uisti, že si pridal/a uvedené množstvo a nevyhodili ani jednu kvapku produktu. Pridáš ho do olejov, dobre premiešaš, aby sa rozptýlil počas celého prípravku a uvidíš, ako vydrží dlhšie v perfektnom stave.

Ryžový olej je ďalším silným antioxidantom, ktorý obsahuje hlavne rad oryzanol, vitamín E a kyselinu ferulovú. V tomto prípade, keď je olej, môžeš ho pridať tak, ako je to do tvojej receptúry masážneho oleja, a tak sa vyhnúť tomu, aby museli obsahovať aj antioxidant. Ryžový olej, okrem konzervácie produktu, mu dodá vlastnosti. V tomto prípade pomôže spomaliť starnutie pokožky a pomôže jej vyzerať hladšie.

Základy masážnych olejov, ktoré nájdeš v našom internetovom obchode, už obsahujú konzervačné látky, v tomto prípade antioxidanty. Tieto bázy sú pripravené na pridanie prírodných extraktov, éterických olejov alebo aktívnych zložiek v závislosti od potrieb tvojej pokožky. Ak pridáš oleje, budeš tiež musieť začleniť malé množstvo antioxidantov, aby sa nestuchli. Množstvo bude závisieť od olejov, ktoré pridáš do základu.