Môžem zaplatiť na dobierku?

Áno. Dobierku je možné vykonať bez problémov, pokiaľ je vybranou prepravnou spoločnosťou DPD. Samozrejme, musíte mať na pamäti, že tento typ platby je spoplatnený. Dodatočné výdavky, ktoré sú fixné, bez ohľadu na cenu objednávky predstavujú sumu 2 € .

Ako môžem zaplatiť za svoj nákup?

V Gran Velada prijímame platby bankovým prevodom, platobnou kartou, na dobierku alebo PayPal. Po spracovaní objednávky si musíte vybrať spôsob, ktorý uprednostňujete. V sekcii "Bezpečná platba vašej objednávky" nájdete podrobnejšie informácie k tejto téme.

Pokúšam sa platiť kreditnou kartou, ale zobrazuje sa chyba, čo mám robiť?

Pri akejkoľvek platbe kreditnou kartou je to banka, ktorá ju prijíma alebo odmieta. Preto by ste sa mali obrátiť na zákaznícky servis svojej banky. Ak máte pri platbe kartou pochybnosti o tom, či bola platba vykonaná správne alebo nie, radi vám to potvrdíme. Môžete nás kontaktovať e-mailom na slovakia@granvelada.sk 

Ako zaplatím bankovým prevodom?

Platbu bankovým prevodom je možné uskutočniť na účet: SK21 0900 0000 0052 0288 6498. Je veľmi dôležité, aby ste ako variabilný symbol uviedli číslo objednávky, aby nedošlo k zámene, ale nepotrebujeme, aby ste nám poslali potvrdenie o platbe. Samozrejme, musíte mať na pamäti, že kým peniaze nebudú pripísané na náš účet, objednávka nebude uvedená do prepravy.
Ak existuje určitý produkt, ktorý chcete kúpiť, ale webová stránka to neumožňuje, je to preto, že je dočasne nedostupný. Môžete nás kontaktovať a my vám povieme, kedy bude opätovne k dispozícií.
Okrem toho sa pri produkte na stránke nachádza políčko, kde nám môžete zanechať svoj e-mail. Týmto spôsobom, keď ho budeme mať opäť v našom sklade, budeme vás kontaktovať, aby sme vám oznámili, že je opäť k dispozícii.

Aká je dodacia lehota, ak dnes zadám objednávku?

Zásielky majú zvyčajne dodaciu lehotu medzi 48 a 72 hodín v pracovných dňoch, aj keď čas doručenia ovplyvňuje niekoľko faktorov. V sekcii "Doprava" nájdete podrobnejšie informácie.

Kde sa nachádza Gran Velada?

Naša spoločnosť GRANVELADA CE, s.r.o.., so sídlom Topoľnianska cesta 1349/6A 930 10 Dolný Štál (Slovensko), IČO: 55387721 . Gran Velada je internetový obchod bez kamennej predajne. Radi vám pomôžeme, ak nás prídete navštíviť do našich prevádzok na adrese sídla spoločnosti.