Formy na výrobu sviečok na prijímanie

Vyrobiť komunikačné sviece je jednoduché, rýchle a lacné a výsledok je skvelý. V online obchode Gran Velada si môžete kúpiť všetko potrebné a na našich blogoch zistíte, ako jednoduché je vyrobiť tento typ ručných prác. So svojimi Diy výtvormi určite prekvapíte svojich hostí. Okrem toho vaše rodina a priatelia si navždy zachovajú špeciálne spomienky na komunikáciu vášho dieťaťa.

Formy na výrobu sviečok na prijímanie

Najnovšie príspevky na blogu

Sviečky na prijímanie

Výroba sviečok na prijímanie je jednoduchá, rýchla a lacná a výsledok je skvelý. V internetovom obchode Gran Velada si môžete kúpiť všetko, čo potrebujete, a v našich blogoch zistíte, aké ľahké je vyrobiť tento typ remesiel. Svojimi kreáciami pre domácich majstrov určite budete môcť prekvapiť svojich hostí. Okrem toho si vaša rodina a priatelia navždy zachovajú osobitnú spomienku na spoločenstvo vuestr@ hij@.

Sviečky sú symbolickým prvkom počas obradu prvého svätého prijímania a môžu byť aj pekným darčekom, ktorý môžete dať svojim blízkym. Vyrobiť si ich sami mism@ doma bude s našimi formami veľmi jednoduché. V tejto sekcii nájdete veľkú rozmanitosť, takže môžete dať svojim sviečkam tvar, ktorý sa vám najviac páči. Sú tu s mládežníckymi, zvieracími a náboženskými motívmi. Máme napríklad formy modliaceho sa chlapca alebo dievčaťa, anjelov, panien... Pre milovníkov zvierat sú tu formy mačiek, myší, ošípaných... Existujú aj ďalšie s Disney témami, s postavami Cars, Spiderman alebo princezné.

Naše formy na výrobu sviečok na prijímanie sú vyrobené zo silikónu, veľmi odolné, sú vyrobené do detailov a niečo veľmi dôležité: práca s nimi je veľmi jednoduchá. Na výrobu sviečok s nimi v podstate potrebujete parafín, aromatickú esenciu, farbivo a knôt. Musíte rozpustiť parafín v hrnci na ohni, pridať pigment a esenciu. Všetko dobre premiešajte a nalejte do formy. Keď sa ochladí, bez toho, aby bol úplne suchý, odformuje sa a knôt sa umiestni. Takto budeme mať pripravené naše sviečky.

Aby sme ich zabalili originálnym a prepracovaným spôsobom, v našej sekcii Obaly nájdete nekonečné množstvo materiálov. Máme tiež široký katalóg nálepiek, ktoré si môžeme prispôsobiť názvom a dátumom oslavy.