Práškové farbivá na soli a bomby do kúpeľa

Pomocou práškových farbív pre kúpeľové soli a kúpeľové bomby môžete dať svojim domácim výrobkom farebný nádych. Sú hydrofóbne, veľmi ľahko sa používajú a pomôžu vám dať zábavný a originálny nádych kúpeľovým bombám, ktoré robíte doma. Môžete ich vyrobiť toľko farieb, koľko chcete! Dokonca môžete urobiť jednu kúpeľovú bombu v rôznych odtieňoch vďaka týmto práškovým farbám, ktoré si môžete kúpiť v našom online obchode.

Práškové farbivá na soli a bomby do kúpeľa

Zoznam produktov

1/2

Najnovšie príspevky na blogu

Farbivá pre čerpadlá a soli do kúpeľa

S práškovými farbivami na soli a bomby do kúpeľa môžete dať dotyk farby svojim domácim spracovaniam. Sú rozpustné vo vode, veľmi ľahko sa používajú a pomôžu vám dodať zábavný a originálny nádych bombám do kúpeľa, ktoré vyrábate doma. Môžete ich vyrobiť v toľkých farbách, koľko chcete! Dokonca aj rovnaká bomba do kúpeľa môže byť vyrobená v rôznych odtieňoch vďaka týmto práškovým farbivám, ktoré si môžete kúpiť v našom internetovom obchode.

Sú to práškové farbivá, veľmi veselé a farebné farby, ktoré dodajú vašim domácim kúpeľovým bombám extra originalitu. Existujú rôzne odtiene žltej, oranžovej, červenej, ružovej, fialovej, modrej, zelenej... S nimi bude farbenie vašich kúpeľových bômb veľmi cenovo dostupné a zábavné. Sú to kvalitné farbivá a koncentráty.

Paleta farieb, ktorú sme vytvorili, je založená na znalostiach a kritériách nášho dizajnérskeho tímu. Samozrejme, musí byť jasné, že ide o subjektívnu interpretáciu, pretože každá osoba môže mať inú víziu rovnakej farby.

Navrhnutím širokej palety farieb sa snažíme prispôsobiť všetkým chutiam a predovšetkým uľahčiť zmesi našim zákazníkom. Ak chcete vytvoriť vlastnú škálu farieb od nuly, môžete to urobiť tak, že sa uchýlite k primárnym farbám. Týmto spôsobom získate tóny, ktoré sú úplne podľa vašich predstáv. Ponúkame vám všetky možnosti, o ktorých sa rozhodnete, že najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Na výrobu šumivých bômb do kúpeľa odporúčame práškové farbivá, pretože nadmerná vlhkosť pri použití tekutých farbív by mohla spôsobiť, že šumenie nastane skôr, ako sa očakávalo, čo zabráni práci cesta a skončí tvrdnutím.

Okrem toho sú tieto farbivá veľmi vhodné na integráciu do receptúry. Stačí pridať malé množstvo do zmesi všetkých práškových prísad a miešať niekoľko minút, aby neboli žiadne hrudky. Je dôležité, aby sa cesto dobre rozptýlilo, aby farba všetko rozptýlila a zafarbila. Keď máme práškové zložky dobre premiešané, bude čas pridať kvapaliny.

Práškové farbivá na výrobu bômb do kúpeľa sa predávajú v nádobách rôznych veľkostí. S veľmi malým množstvom môžete zafarbiť kilo základne. Ako vidíte, veľa sa šíria. Okrem toho sú veľmi všestranné, pretože ich môžete použiť aj na výrobu mydla, gélov, krémov, šampónov ... Ak chcete vidieť, ako zafarbiť svoje šumivé lodičky, v našich blogoch nájdete niekoľko návodov, kde je krok za krokom vysvetlené, ako pripraviť tento typ prípravkov.