Aromatické vianočné esencie na výrobu parfumu

Ako voňajú Vianoce? Ako turrón,, šampanské, mandle, smrek ... Táto zbierka vianočných vôní je skutočným zážitkom pre zmysly. Pripomínajú vône typických vianočných prvkov, ktoré nám prinášajú späť tie špeciálne dni.

Aromatické vianočné esencie na výrobu parfumu

Najnovšie príspevky na blogu

Vianočné esencie

Ako voňajú Vianoce? Nugát, šampanské, mandle, jedľa... Táto kolekcia vianočných esencií je zážitkom pre zmysly. Evokujú vône typických vianočných prvkov, ktoré nás vracajú späť k týmto špeciálnym dátumom.

Sú to esencie, ktoré idú priamo do našej zásuvky spomienok. Tradície si z veľkej časti pamätáme aj vôňou, s ktorou ich spájame. A Vianoce nebudú o nič menej, párty, ktorá má také typické a charakteristické arómy. Jijona nugát, vianočný puding alebo cookie bábika sú niektoré z príkladov vianočných esencií, ktoré nájdeš tu.

Katalóg esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Nájdeš tu citrusové, kvetinové, ovocné, práškové arómy s drevitými tónmi ... Získaj tvoj obľúbený a získaš parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom popise každej z aromatických esencií nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.

Vyrábaj parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíš zriediť, aby sa vytvoril parfum. Môžeš ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžeš tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť vianočné esencie a ostatné ingrediencie a materiály, ktoré budeš potrebovať na výrobu tvojho domáceho parfumu. Pamätaj, že proces zarňa alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíš desiatky pohárov, kde si môžeš zabaliť tvoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chceš uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa ti páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ju dostaneš na uvedenú adresu.