Formy na výrobu halloweenskych sviečok

Formy na Halloween na vyrobu strašidelných sviečok, ktoré dodajú trochu svetla jednej z najstrašidelnejších nocí v roku. Sú to silikónové formy s veľmi rôznymi tvarmi a veľkosťami, ktoré vám umožnia vyrobiť si vlastné sviečky v štyroch jednoduchých krokoch. Týmto spôsobom môžete zdobiť svoj dom jedinečným, originálnym a personalizovaným spôsobom.

Formy na výrobu halloweenskych sviečok

Zoznam produktov

Najnovšie príspevky na blogu

Halloweenske formy

Halloweenske formy na výrobu desivých sviečok, s ktorými môžete trochu osvetliť jednu z najdesivejších nocí v roku. Sú to silikónové formy s veľmi rozmanitými tvarmi a veľkosťami, ktoré vám umožnia vyrobiť si vlastné sviečky v štyroch jednoduchých krokoch. Týmto spôsobom môžete vyzdobiť svoj domov jedinečným, originálnym a personalizovaným spôsobom.

V Gran Velade máme široký katalóg foriem na Halloween. Nájdete ich vo forme tekvice, lebiek, zombie hláv, čarodejníckych klobúkov, odseknutých prstov ... Výsledok bude strašidelný! Existujú formy na výrobu z malých sviečok, podobných sviečkam čaju, na iné väčšie veľkosti. S nimi bude mať váš domov svätožiaru tajomstva a teroru.

Na výrobu vlastných halloweenskych sviečok potrebujete jednu z týchto foriem, vosk alebo parafín, aromatickú esenciu, knôt a farbivo. V prípade tekvice je najvhodnejšia oranžová. Pre ostatné spracovanie sa môžete rozhodnúť pre čiernu. Okrem toho, sľudy a perly pomôžu ozdobiť vaše sviečky, aby zvýraznili ich najdesivejšie detaily.

V našich blogoch nájdete videá a návody s nápadmi a návrhmi, ako si vyrobiť vlastné desivé sviečky. Tam môžete vidieť, že je to veľmi jednoduché. Zhruba: parafín roztopte na miernom ohni v hrnci, pridajte esenciu a farbivo a nalejte zmes do formy. Knôt je umiestnený a zostáva len čakať, kým vyschnú. Vaše sviečky budú pripravené zapáliť tiene Halloweenu!

Ako sa hovorí, duše mŕtvych sa vrátili domov v halloweensku noc, takže boli zapálené sviečky, ktoré osvetlili cestu. V súčasnosti sú sviečky dekoratívnym prvkom, ktorý je umiestnený v mnohých domácnostiach na oslavu sviatku, ktorý je čoraz rozšírenejší.