Formy na suveníry na výrobu sviečok pre domácich majstrov

V tejto kategórii nájdeš formy na výrobu domácich sviečok. Pomocou nich môžeš jednoducho a lacno vyrobiť tvoje vlastné sviečky na predaj v suvenírovom obchode alebo ich urobiť pre seba a tak spomínať na miesta, ktoré si nedávno navštívil/a. Tieto suvenírové sviečky sú tiež špeciálnym darčekom pre rodinu alebo priateľov, ktorí žijú v zahraničí.

Formy na suveníry na výrobu sviečok pre domácich majstrov

Najnovšie príspevky na blogu

Suvenírové sviečky

V tejto kategórii nájdeš formy na suveníry na výrobu sviečok pre domácich majstrov. S nimi si môžeš vyrobiť vlastné sviečky jednoduchým a lacným spôsobom, aby si ich predal/a v obchode so suvenírmi alebo si ich vyrob pre seba a evokuj tak miesta, ktoré ssi práve navštívil/a. Tieto suvenírové sviečky sú tiež špeciálnym darčekom, ktorý môžeš darovať rodine alebo priateľom žijúcim v zahraničí.

V našom internetovom obchode máme širokú škálu foriem. Sú tu hrnčeky piva, strapce hrozna, plameniaky, olivy, futbalové motívy... Môžeš tiež vyrobiť sviečky Virgen del Pilar, Covadonga, apoštola Santiaga, Botafumeira alebo veľkonočné sviečky. Máme tiež reprezentatívne formy španielskych miest, ako je Madrid alebo Barcelona. Ak chceš suvenír zo zahraničia, máme formy na výrobu suvenírových sviečok z Holandska, Portugalska alebo Talianska.

Práca s našimi formami je jednoduchá. Musíš rozpustiť parafín v hrnci na ohni, a keď je úplne tekutý, pridaj farbivo a aromatickú esenciu podľa potreby. Všetky prísady dobre premiešaj a nalej do formy. Pred odformovaním zostáva len nechať vyschnúť. Pri odstraňovaní sviečok z formy je potrebné vziať do úvahy, že je dôležité, aby úplne nestuhli, aby sa knôt dobre umiestnil.

Formy, ktoré nájdeš v Gran Velada, sú vyrobené zo silikónu, vďaka čomu sú veľmi odolné. Sú kvalitné, pružné a tvárne, preto sa bez problémov ohýbajú. Aby sa udržali v perfektnom stave, stačí ich po každom použití vyčistiť a vysušiť. Okrem toho ich musíš skladovať na suchom mieste bez vlhkosti.

Ak uvažuješ o založení obchodu so suvenírmi, sviečky sú produktom s veľmi dobrým prijatím medzi turistami. Môžeš ich začať vyrábať s veľmi malými investíciami a tým, že ich urobíš, zabezpečíš, že náklady sú minimálne. Ak máš akékoľvek otázky, náš tím zákazníckej podpory ti rád pomôže.