Vône pre masážne oleje

Na Gran Velada máme k dispozícii širokú škálu vôní pre masážne oleje. S nimi bude veľmi jednoduché obohatiť tvoje domáce prípravky a dosiahnuť príjemnú vôňu. Môžeš si vybrať z viac ako 300 esencií pre masážne oleje: citrusové, exotické, sladké, ovocné, kvetinové ... S nimi dosiahnete, že vaše masážne oleje budú mať vynikajúcu arómu, ideálnu na uvoľnenie mysle a tela.

Vône pre masážne oleje

Najnovšie príspevky na blogu

Esencie pre masážne oleje

V Gran Velada ti ponúkame širokú škálu vôní pre masážne oleje. S nimi bude veľmi ľahké aromatizovať tvoje domáce výrobky a dostaneš ich, aby mali najpríjemnejšiu vôňu. Môžeš si vybrať z viac ako 300 esencií pre masážne oleje : sú tu citrusové, exotické, sladké, ovocné, kvetinové ... S nimi dostaneš svoje masážne oleje, aby mali vynikajúcu arómu, ideálnu pre relaxáciu mysle a tela.

Esencie pre masážne oleje sú koncentrované a kvalitné, takže stačí zapracovať niekoľko kvapiek a získaš požadovanú vôňu. Dodávajú sa vo vhodných plastových nádobách s uzáverom dávkovača. Stačí pridať kvapku po kvapke, kým nedosiahneš požadovanú arómu.

Vône pre masážne oleje sú začlenené na konci prípravku, akonáhle sú rôzne oleje už zmiešané. Pridaj niekoľko kvapiek a zmes dobre premiešaj, aby bola úplne impregnovaná arómou. Esencie sa predávajú v rôznych formátoch, od 50 ml do litra. Keď sú koncentrované, veľa sa šíria. Okrem toho budú tieto esencie slúžiť aj na aromatizovanie mydiel, solí do kúpeľa, na výrobu domácich osviežovačov vzduchu alebo na pridanie do tvojich krémov.

V prípade masážnych olejov je výber esencie dôležitý na doplnenie výhod samotnej masáže. Napríklad, ak chceme podporiť relaxáciu, esencie ako pomaranč, citrón alebo bazalka sú veľkými spojencami pokoja a odpočinku. Medzitým levanduľa pomáha upokojiť nervy a jazmín a ruže ti pomôžu rozlúčiť sa so stresom.

Esencia santalového dreva je aróma používaná od staroveku na upokojenie nervov a vanilka a čokoláda sú tiež dve arómy, ktoré pomáhajú upokojiť mysel a upokojiť telo a. Grapefruit, na druhej strane, pomáha zdvihnúť náladu, mäta čistí myseľ a škorica pomáha znovu získať silu. Ako vidíš, tieto esencie sú ideálne na to, aby voňali tvoje masážne oleje.