Drevité aromatické esencie na výrobu parfumov

Drevité vône zahrňujú arómy, ktoré pochádzajú alebo sú inšpirované drevom, listami a dokonca koreňmi. Sú intenzívne a zemité a prenášajú ťa do hĺbky prírody, do lesa plného storočných stromov. Cédr, orientálne drevo, myrha alebo koža sú niektoré z drevitých vôní, ktoré nájdeš v tejto sekcii, arómy, ktoré pretrvajú v čase.

Drevité aromatické esencie  na výrobu parfumov

Najnovšie príspevky na blogu

Drevité esencie

Drevité esencie zahŕňajú arómy, ktoré pochádzajú z dreva, listov a dokonca aj koreňov alebo sú nimi inšpirované. Sú intenzívne a zemité a prenášajú ťa do hĺbky prírody, do lesa plného storočných stromov. Céder, drevo z orientu, myrha alebo koža sú niektoré z drevitých esencií, ktoré nájdeš v tejto sekcii, arómy, ktoré vydržia v priebehu času.

Táto aromatická rodina zahŕňa esencie s veľmi charakteristickými arómami a navzájom sa odlišujú. Hoci sa tradične identifikujú ako mužské vône, sú to aromatické esencie, ktoré majú radi muži aj ženy. Elegantné a zvodné arómy, ktoré pretrvávajú v priebehu času, s vlastnosťami veľmi odlišnými od vlastností iných čuchových rodín.

Katalóg drevitých esencií Gran Velada je veľmi rozsiahly. Okrem toho nájdeš sladké, ovocné, práškové arómy s citrusovými tónmi ... Získaj tvoj obľúbený a získaš parfum, ktorý bude skvele voňať! V produktovom popise každej z aromatických esencií nájdeš podrobnejšie informácie o ich čuchových tónoch.

Vyrábaj parfum krok za krokom

Výroba vlastných domácich parfumov s týmito esenciami je veľmi jednoduchá. Sú koncentrované, takže ich musíš zriediť, aby sa vytvoril parfum. Môžeš ich zmiešať iba s alkoholom v pomere 70% alkoholu a 30% aromatickej esencie. Túto zmes môžeš tiež znížiť zahrnutím percenta demineralizovanej vody alebo kvapalného glycerínu.

V našom internetovom obchode si môžeš kúpiť drevité esencie a ostatné prísady a materiály, ktoré budeš potrebovať na výrobu tvojho domáceho parfumu. Pamätaj, že proces zahrňa alkohol 96 ° a dobrú nádobu. Tu objavíš desiatky pohárov, kde si môžeš zabaliť tvoje parfumy.

V Gran Velada predávame aromatické esencie veľkoobchodne aj maloobchodne. Ak chceš uskutočniť nákup, stačí vybrať esenciu, ktorá sa ti páči, uviesť požadovanú sumu a spracovať objednávku. Za pár dní ju dostaneš na uvedenú adresu.