Kontratypy parfumov na výrobu mydla

Chceš si vyrobiť mydlo s vôňou svojho obľúbeného parfumu? S parfumérskymi prototypmi Gran Velada si ich môžeš vyrobiť jednoducho a úsporne. Máme pre teba starostlivo vybrané vône pre mydlá, ktoré sú vyrobené v súlade s vôňou známych komerčných kolínskych vôd. Sú to koncentrované esencie veľmi podobné značkovým parfumom, ale samy o sebe nie sú kolínskymi vodami, pretože neobsahujú vodu ani alkohol.

Kontratypy parfumov na výrobu mydla

Najnovšie príspevky na blogu

Vône na mydlá

Chceš si vyrobiť mydlo s vôňou svojho obľúbeného parfumu? S parfumérskymi prototypmi Gran Velada si ich môžeš vyrobiť jednoducho a úsporne. Máme pre teba starostlivo vybrané vône na mydlá, ktoré sú vyrobené v súlade s vôňou známych komerčných kolínskych vôd. Sú to koncentrované esencie veľmi podobné značkovým parfumom, ale samy o sebe nie sú kolínskymi vodami, pretože neobsahujú vodu ani alkohol.

Máme širokú škálu kontratypov parfumov na mydlo: k dispozícii sú pánske, dámske, unisex a detské esencie. V výrobnom liste každého z nich nájdeš podrobnejšie informácie o ich aromatických tónoch a parfume, s ktorým sa podobajú. Tieto vône sa predávajú v rôznych veľkostiach a pri nákupe väčšieho množstva dostaneš zľavu. Sú veľmi cenovo výhodné a dajú sa použiť na rôzne účely.

Aromatizovať glycerínové mydlá týmito kontratypovými vôňami je jednoduché. Do celkového množstva základového mydla pridaj 1 % alebo 2 % esencie. Inými slovami, ak sa chystáme rozpustiť 100 g glycerínového mydla, stačilo by pridať desať kvapiek esencie.  Ide o približné odporúčanie, pretože závisí od individuálneho vkusu. Ak chceš dosiahnuť väčšiu alebo menšiu intenzitu, stačí pridať viac alebo menej esencie. Je to otázka skúšania, kým sa nedosiahne optimálny výsledok.

Tieto esencie sa pridávajú do rozpusteného mydlového základu súčasne s farbivom. Všetky prísady dobre premiešaj a zmes nalej do formy. Týmto jednoduchým spôsobom získame pôsobivé parfumované mydlá, ktoré sú ideálne na darčeky alebo na každodenné použitie. Tieto esencie môžeme použiť aj na výrobu vonných solí, sviečok, sprchového gélu, šampónu... A to všetko s tvojím obľúbeným parfumom.