Formy so zvieracími tvarmi

Mačky, sovy, opice, hipopotamy, motýle, kachničky a žraloky zaplnili túto sekciu Gran velada. Tu milovníci prírody nájdu veľký výber tvarov sviečok s motívom zvierat, ktoré môžu použiť na dekoráciu domova. Sú ideálne aj pre deti a mládež, pretože okrem toho, že vonia v miestnosti, prenesú tvojim deťom lásku a rešpekt k zvieratám.

Formy so zvieracími tvarmi

Najnovšie príspevky na blogu

Zvieracie sviečky

Mačky, sovy, opice, hrochy, motýle, káčatká a žraloky zaplnili túto časť Gran Velada. Tu milovníci prírody nájdu širokú škálu foriem na výrobu zvieracích sviečok , ktorými ozdobia domov. Sú tiež ideálne na umiestnenie do detských a mládežníckych izieb, pretože okrem aromatizácie miestnosti budeš môcť tvojim deťom odovzdať lásku a úctu k zvieratám.

Existuje toľko foriem a všetky sú také krásne, že je naozaj ťažké zvoliť si len jednu. Samozrejme, čokoľvek si vyberieš, práca s nimi je jednoduchá, pretože vďaka silikónu, s ktorým sú vyrobené, sú odolné, pružné a ľahko roztaviteľné. V skutočnosti nie je potrebné používať uvoľňovací prostriedok, pretože sviečky môžeš bez problémov odstrániť.

Ak budeš prechádzať sekciou, uvidíš, že existujú formy pre deti a mládež, pre vlastnosti zvierat, a napriek tomu existujú ďalšie veľmi prepracované a realistické, ktoré budú ideálne na výzdobu rôznych miestností tvojho domova, vrátane exteriéru. Môžeš napríklad vyrobiť sovie sviečky, na prilákanie šťastia, alebo medvedie sviečky na vytvorenie uvoľnenej atmosféru v detskej izbe. Možností je veľa a rozmanité.

Naše formy na výrobu zvieracích sviečok sa ľahko používajú. Musíš rozpustiť vosk alebo parafín v hrnci. Keď je v tekutom stave, pridaj farbivo a esenciu podľa vkusu, všetko dobre premiešaj a vlož do foriem. Nechaj ho vychladnúť a keď zostane trochu neroztopený je potrebné umiestniť knôt. S týmito jednoduchými krokmi získaš niekoľko zábavných sviečok. V našich blogoch nájdeš videá a návody, kde je táto technika podrobnejšie vysvetlená.