Esenciálne oleje na sviečky

Skvelý spôsob, ako osviežiť prírodné sviečky, je použitím esenciálnych olejov. V tejto sekcii máš k dispozícii oleje na sviečky, ktoré ti umožnia vytvoriť príjemnú atmosféru a vôňu vo tvojom domove s výnimočnými vôňami rastlín, kvetov a ovocia. Vytvorenie vlastných prírodných sviec s najlepšími esenciálnymi olejmi bude veľmi jednoduché s prísadami a materiálmi, ktoré nájdeš v Gran Velada.

Esenciálne oleje na sviečky

Najnovšie príspevky na blogu

Sviečkové oleje

Skvelý spôsob, ako aromatizovať prírodné sviečky, je s éterickými olejmi pre sviečky. V tejto časti ti dávame k dispozícii sviečkové oleje, s ktorými budeš môcť nastaviť a parfumovať tvoj domov s vynikajúcimi arómami rastlín, kvetov a ovocia. Výroba vlastných prírodných sviečok s najlepšími éterickými olejmi bude veľmi jednoduchá s prísadami a materiálmi, ktoré nájdeš v Gran Velada.

Esenciálne oleje v tejto časti sú koncentráty s nekonečnými vlastnosťami, ideálne na zbavenie sa stresu a napätia každodenného života. Sviečky hrajú zásadnú úlohu v aromaterapii, technike, ktorá je založená na vôňach na dosiahnutie pozitívnych účinkov na telo a myseľ. Pridanie niekoľkých kvapiek esenciálnych olejov do tvojich prírodných sviečok pomôže dosiahnuť rôzne prostredia. Pred použitím týchto olejov je dôležité poznať každú rastlinu a jej vlastnosti a môžeš využiť všetky jej výhody.

Esenciálne oleje na výrobu sviečok , ako je pelargónie, citrón alebo harmanček, môžu byť schopné zmierniť napätie a uvoľniť myšlienky zlepšením srdcovej frekvencie a upokojením stresu alebo úzkosti. Na tento účel je ideálny aj olej z palisandrového dreva.

Pri pridávaní týchto éterických olejov do prírodných sviečok je dôležité tak urobiť na konci prípravy, keď sa teplota zníži a všetky zložky sú už v tekutom stave. Maj na pamäti, že tieto oleje sú veľmi citlivé, a preto sú posledné, ktoré sú začlenené do receptúry. Naše esenciálne oleje ti umožnia vychutnať si chvíľu pokoja a pohody pri svetle prírodných a ručne vyrábaných sviečok vyrobených s najlepšími arómami.

Aby sa udržali v dobrom stave pre budúce použitie, musíš ich skladovať v uzavretej nádobe chránenej pred svetlom a vlhkosťou.