Aktívne zložky pre pokožku

Keď pripravujeme doma masku na tvár alebo telovú zábal, aktívne zložky sú nevyhnutnou súčasťou výroby, pretože sú zodpovedné za vlastnosti našich prípravkov. Vďaka nim naše kozmetické výrobky prinášajú výhody našej pokožke. V závislosti od požadovaných výsledkov si vyberieme kozmetické aktívne zložky alebo iné. V tejto sekcii internetového obchodu Gran Velada nájdeš aktívne zložky na pokožku, ktoré ti pomôžu bojovať proti akné, obnoviť ju alebo osviežiť.

Aktívne zložky pre pokožku

Najnovšie príspevky na blogu

Aktívna zložka pre pokožku

Keď pripravujeme masku na tvár alebo telový zábal doma, účinné látky sú nevyhnutnou súčasťou vzorca, pretože sú zodpovedné za vlastnosti našich prípravkov. Vďaka nim naše kozmetické výrobky prinášajú našej pokožke výhody. V závislosti od výsledkov, ktoré chceme dosiahnuť, vyberieme niektoré kozmetické účinné látky alebo iné. V tejto sekcii internetového obchodu Gran Velada nájdeš účinné látky pre pokožku , ktoré ti pomôžu bojovať proti akné, regenerovať ju alebo ju osviežiť.

Výrobky v tejto kategórii sú dokonalým spojencom na prípravu tvárových a telových masiek s viacerými výhodami. Napríklad pridanie bio síry do tvojich prípravkov získa ideálnu masku na boj proti akné. Ak chceš omladiť a regenerovať tvoju pokožku, môžeš si pripraviť masku s aloe vera a slimačím slizom. Týmto spôsobom dosiahneš, aby vyzeral jasnejšie. Mandľový olej a prášok gotu kola ti pomôžu vytvoriť exfoliačnú masku, pomocou ktorej odstrániš nečistoty. Gáfor je osviežujúci a zlepšuje krvný obeh, vďaka čomu je ideálny na balenie nôh. Ak hľadáš ošetrenie tváre na odstránenie kožných škvŕn, odporúčame pridať kyselinu kojovú, ktorá je silným depigmentátorom. Kyselina kojová je dobre známa v japonskej kozmetike.

To sú len niektoré z príkladov mnohých možností, ktoré ponúkajú naše aktívne zložky na výrobu pleťových masiek a bahennej terapie. Všetky sa predávajú v nádobách rôznych formátov a sú veľmi ekonomické. Okrem toho bude veľmi vhodné pridať ich do tvojich domácich prípravkov. Ak chceš vidieť viac nápadov, ako používať tieto účinné látky, pozývame ťa na návštevu našich blogov. Nájdeš tu návody, kde môžeš krok za krokom vidieť, ako vyrobiť tento typ domácej kozmetiky.