Sľuda, perleť a trblietky

Na výrobu trblietavých krémov sú skvelou voľbou glitre, sľudy a perleťové farby. Získaš tak extra trblietavosť a krásny perleťový efekt.

Sľuda, perleť a trblietky

Najnovšie príspevky na blogu

Trblietavé krémy

Na výrobu trblietavých krémov sú skvelou voľbou glitre, sľudy a perleťové farby. Získaš tak extra trblietavosť a krásny perleťový a perleťový efekt. Glitre, sľudy a perleť, ktoré si môžeš kúpiť tu, sú vhodné na kozmetiku.

Sľudy sú minerálneho pôvodu a dodajú  krémom mimoriadny lesk. To isté platí aj pre perleťové lesky. V prípade glitrov dodajú tvojim diy krémom iskru. Sú dúhové a majú fialové, zelené alebo viacfarebné trblietky. Okrem toho je v prameňoch lakmusový lesk.

Použitie ktorejkoľvek z týchto zložiek je jednoduché: rozptýľ malé množstvo sľudy, perlete alebo trblietok v malom množstve krémového základu alebo v jednom z olejov, ktoré boli použité na jeho výrobu. Dobre premiešaj a keď získaš homogénnu hmotu, pridaj ju do svojho prípravku. Zabrániš tak vzniku hrudiek a krém sa bude lepšie integrovať. Množstvo sľudy, perlete alebo trblietok, ktoré použiješ, sa bude líšiť v závislosti od množstva krému, ktorý pripravuješ , ale na dosiahnutie požadovaných odleskov stačí štipka.

V spoločnosti Gran Velada máme glitre, perleťové farby a sľudy vo veľkom. Ak chceš urobiť objednávku online, stačí si vybrať výrobky, ktoré sa ti najviac páčia, uviesť množstvo, ktoré potrebuješ, a zrealizovať nákup. Ak chceš nakupovať vo veľkom, môžeš nás kontaktovať a my ti vypracujeme individuálnu cenovú ponuku.