Práškové farbivá na krémy

Široká škála farbív na práškové krémy, ktoré sa úplne rozpúšťajú v aqueóznom prostredí. Ide o hydrosolubilné farbivá kozmetického stupňa a 100% čisté, preto je potrebné veľmi málo použitia. Uvidíš, že každé z farbív tejto sekcie má priradené číselné označenie, nazývané Color Index. Je to spôsob, ako ich rozoznať.

Práškové farbivá na krémy

Zoznam produktov

1/2

Najnovšie príspevky na blogu

Farbivá na krémy

Široká škála farbív pre práškové krémy , ktoré sa dokonale rozpúšťajú vo vodnom médiu. Jedná sa o vo vode rozpustné, kozmetické a 100% čisté farbivá, takže je potrebné veľmi málo používať. Uvidíte, že každému z farbív v tejto časti je priradený číselný kód s názvom Index farieb. Je to spôsob, ako ich rozlíšiť.

S týmito farbivami dostanete svoje krémy, aby získali pekný tón. Tam sú ružové, červené, modré, zelené, žlté... Stručne povedané, široká škála farieb, aby ste mohli dať svojim domácim prípravkom odtieň, ktorý sa vám páči. Sú to živé a intenzívne tóny, z ktorých si môžete kúpiť malé množstvá alebo väčšie.

Paleta farieb, ktorú sme vytvorili, je založená na znalostiach a kritériách nášho dizajnérskeho tímu. Samozrejme, musí byť jasné, že ide o subjektívnu interpretáciu, pretože každá osoba môže mať inú víziu rovnakej farby.

Navrhnutím širokej palety farieb sa snažíme prispôsobiť všetkým chutiam a predovšetkým uľahčiť zmesi našim zákazníkom. Ak chcete vytvoriť vlastnú škálu farieb od nuly, môžete to urobiť tak, že sa uchýlite k primárnym farbám. Týmto spôsobom získate tóny, ktoré sú úplne podľa vašich predstáv. Ponúkame vám všetky možnosti, o ktorých sa rozhodnete, že najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Ak sa tento typ práškových farbív používa pri príprave krémov alebo masiek, je potrebné ich predtým rozpustiť. Je to veľmi jednoduché. Stačí zmiešať v mažiari trochu demineralizovanej vody a pridať farbivo. Sú čisté, takže bude stačiť štipka. Zmes dobre rozdrvte a keď máte homogénne cesto, pridajte ju do krému. Farba musí byť zapracovaná na konci prípravku, keď je emulzia studená. Všetko dobre premiešajte a krém bude pripravený.

Množstvo farbiva, ktoré sa má v každom prípade začleniť, by malo stačiť na to, aby ste získali požadovanú farbu a dostatočne nízke, aby sa zabránilo farbeniu pokožky. V tomto prípade ide o kvalitné farbivá, takže štipka je viac ako dosť. Nie je dobré ich zneužívať.

Ďalšou dôležitou skutočnosťou, ktorú treba mať na pamäti, je, že tieto farbivá sú nestabilné a môžu skončiť útlmom svetlom, teplom alebo oxidačnými činidlami. A sú citlivé. Preto sa odporúča skladovať ich tesne uzavreté, mimo priameho svetla a na mieste bez vlhkosti. Týmto spôsobom vám budú slúžiť na budúce použitie a nezabudnite, že rovnaké farbivá sa môžu použiť na výrobu mydiel, šampónov ...