Výroba prírodných sviečok

Milovníci ekológie nájdu v tejto sekcii nášho internetového obchodu všetko potrebné na výrobu prírodných sviečok doma. V Gran Velada sme vybrali starostlivo materiály na výrobu prírodných sviečok. Od voskov a pigmentov až po 100% čisté esenciálne oleje na aromatizovanie alebo semienka, kvety a kôry na dekorovanie. V skratke, veľký výber produktov na vytvorenie prírodných sviečok jednoducho a s úžasným výsledkom.

Výroba prírodných sviečok

Najnovšie príspevky na blogu

Materiály na výrobu prírodných sviečok

Milovníci ekológie nájdu v tejto časti nášho internetového obchodu všetko, čo potrebujeú na výrobu prírodných sviečok doma. V Gran Velada sme starostlivo vybrali materiály na výrobu prírodných sviečok. Od voskov a pigmentov až po 100% čisté éterické oleje na ich aromatizáciu alebo semená, kvety a kôru, ktorými sa dajú ozdobiť. Stručne povedané, široká škála produktov na vytvorenie prírodných sviečok jednoduchým spôsobom a s veľkolepým výsledkom.

Výhody výberu tohto typu sviečok: neznečisťujú, horia oveľa pomalšie, takže vydržia dlhšie a sú biologicky odbúrateľné. Okrem toho je možné zvyšky uložiť na recykláciu a výrobu iných sviečok. Ich výroba doma ti umožní prispôsobiť ich vôňou a farbou, ktorá sa ti najviac páči. Ak im chceš dodať jedinečný a zvláštny nádych, môžeš sa rozhodnúť ozdobiť ich semenami, kvetmi a prírodnou kôrou. Príklad: obleb sviečku škoricovou kôrou a ukonč ju peknou mašľou.

Na výrobu prírodných sviečok je nevyhnutné, aby použité suroviny boli tiež prírodné. Preto ti v Gran Velada dávame k dispozícii vosky, farbivá, knôty a prírodné esencie. Týmto spôsobom získaš ekologické sviečky vlastnoručne vyrobené.

Prvý krok je vybrať si dobrý vosk. V našom internetovom obchode si môžeš vybrať medzi panenským včelím voskom, karnaubou alebo sójou, vysokou a nízkou teplotou topenia. Ten je široko používaný, pretože ide o rastlinný vosk, ktorý je ekonomický a poskytuje veľmi dobré výsledky. Po roztavení mu musíš dať farbu a vôňu. Na to máme minerálne pigmenty a éterické oleje. Zostáva len umiestniť knôt a ozdobiť podľa tvojho vkusu. Daj mu posledný dotyk s viacerými možnosťami, ktoré ponúka príroda, a budeš mať ideálnu sviečku na výzdobu tvojho domova.