Trblietky, sľudy a perly na výrobu mydla

Aby sa vyrobili mydlá s purpúrou a dať im štýlový a vizuálny vzhľad, pozývame ťa pozrieť si naše purpúry, nacarantes a sludy. Naše produkty sú vhodné pre kozmetiku. Sú dermatologicky neškodné, majú primeranú veľkosť na aplikáciu do prípravkov a spĺňajú kritériá chemickej a bakteriologickej čistoty. S nimi dosiahneš extra lesk a veľmi vizuálny vzhľad.

Trblietky, sľudy a perly na výrobu mydla

Najnovšie príspevky na blogu

Mydlá s trblietkami

Ak chceš vyrobiť mydlá s trblietkami a dať im elegantný a farebný povrch, pozývame ťa pozrieť sa na naše trblietky, perly a sľudy. Naše výrobky sú vhodné do kozmetiky. Sú dermatologicky neškodné, majú vhodnú veľkosť na použitie v prípravkoch a spĺňajú kritériá chemickej a bakteriologickej čistoty. S nimi získaš extra lesk a veľmi farebný povrch.

Sľudy majú minerálny pôvod a používajú sa tak, aby mydlá mali krásne odrazy. To isté platí pre perleťové. V prípade trblietok dodajú extra lesk. Sú dúhové a majú fialové, zelené alebo viacfarebné záblesky. Okrem toho je v prameňoch lakmusový lesk.

Trblietky, perleťové a sľudy nie sú farbivá, používajú sa na zabezpečenie lesku, iskier a odrazov rôznych farieb v konečnej povrchovej úprave mydla. Sú veľmi jemné, ale dosahujú sa veľmi pozoruhodné výsledky. Všetky tri môžu byť začlenené do mydlovej hmoty. Malé množstvo bude stačiť na to, aby mydlá dostali špeciálny nádych.

Ako sa pridávajú do mydla? Priamo sa pridá tretina čajovej lyžičky, približne na hmotu mydla. Potom drevenou špachtľou zmes dobre premiešaj, aby neboli žiadne hrudky a lesk bol dobre rozložený. Týmto jednoduchým spôsobom budeš môcť vyrábať elegantné mydlá.

Môžu byť tiež posypané trblietkami pomocou štetca. V tomto prípade musíš rozložiť sľudu, perlu alebo trblietky na povrch štetcom na make-up alebo jemnou kefou. Distribuuje sa kúsok po kúsku, takže lesky sú rovnomerné.

Ďalšia možnosť? Používaj mydlové tesnenia impregnované sľudou, perleťou alebo trblietkami. Týmto spôsobom bude mať kresba, ktorá zostane v mydle, extra lesk. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí nastriekať trochu 96 ° alkoholu na mydlové tesnenie, ktoré budeš používať. Rozotrieš ho perleťou, sľudou alebo trblietkami a pritlačíš ho na mydlo. Uvidíš, aké je to pekné!

V internetovom obchode Gran Velada si môžeš kúpiť sľudy, perly a trblietky vo veľkom, od malých až po veľké množstvá. Maj na pamäti, že do mydla sa pridáva veľmi malé množstvo, takže sa veľa šíria a sú veľmi ziskové. Okrem toho, keďže sú kozmetické, môžeš ich použiť na mnoho ďalších vecí.