Esenciálne oleje do kúpeľa

Kúpeľ je jednou z najrelaxačnejších chvíľ dňa a vďaka esenciálnym olejom sa môže stať aj nádherným zmyslovým zážitkom. Bez vykročenia z domu a minutia veľa peňazí, si môžeš vychutnať výhody aromaterapie prostredníctvom kvalitného kúpeľa. V Gran Velada si môžeš kúpiť esenciálne oleje online. Stačí si vybrať, ktorý chceš a koľko, vykonať platbu a my ti ho pošleme domov a môžeš si začať užívať tieto produkty.

Esenciálne oleje do kúpeľa

Najnovšie príspevky na blogu

Esenciálne oleje online

Kúpeľ je jednou z najrelaxačnejších chvíľ dňa a vďaka esenciálnym olejom sa môže stať aj nádherným zmyslovým zážitkom. Bez vykročenia z domu a minutia veľa peňazí, si môžeš vychutnať výhody aromaterapie prostredníctvom kvalitného kúpeľa. V Gran Velada si môžeš kúpiť esenciálne oleje online. Stačí si vybrať, ktorý chceš a koľko, vykonať platbu a my ti ho pošleme domov a môžeš si začať užívať tieto produkty.

Vlastnosti esenciálnych olejov sa postarajú o obnovu tvojej vitality a energie, pričom ich účinky obnovia tvoju pokožku. V tomto prípade si ich účinky môžeš vychutnať prostredníctvom relaxačného kúpeľa. Esenciálne oleje môžeš zmiešať so soľami, sušenými rastlinami, rastlinnými olejmi... V každom prípade by odporúčaná dávka použitia nemala presiahnuť 1 %.

Ak  ide o relaxačný kúpeľ, veľmi dobrou voľbou na aromaterapiu sú esenciálne oleje z levandulepomaranča alebo ylang-ylang. Ak naopak chceš okysličujúci kúpeľ, nevyhnutnosťou sú borovicové a eukalyptové esenciálne oleje. Ak chceš povzbudiť telo a myseľ, môžeš sa rozhodnúť pre škoricu alebo mätu. Ako vidíš, možností je veľa a sú rozmanité. Kúp si esenciálne oleje online v našom obchode a popusti uzdu svojej fantázii a vyrob si vlastné soli a bomby do kúpeľa s obľúbenými vôňami. Takto si môžeš vychutnať chvíle pokoja a uvoľnenia.

Esenciálne oleje sú dobrou voľbou na pridanie blahodárnych účinkov  tvojim soliam. Tie, ktoré ti ponúkame v Gran Velada, sú čisté a prírodné. Získavajú sa z rastlín a zachovávajú si svoje vlastnosti. Preto okrem svojej vône poskytujú aj blahodarné účinky na telo a myseľ. Tieto druhy olejov sú veľmi obľúbené v kozmetike.